21 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Умови тепер є, не за горами й спортивні здобутки

Спортивна зала гімназії №32 має великий потенціал – завдяки розмірам та розташуванню у ній можуть проходити уроки фізкультури, заняття різноманітних секцій для дітей, навіть спортивні заходи для дорослих. Утілити все це сповна раніше заважали лише умови: тут бракувало капітального ремонту. Однак тепер і цю проблему розв'язано.

25 квітня у гімназії №32 відбулося перше заняття після ремонту. Учителі вирішили провести його у формі змагань і влаштували «Веселу естафету». Педагоги розповіли нам, що віднині подібні заходи організовуватимуть частіше. Учитель фізичної культури Юрій Іванов зазначив, що з попередніми умовами не порівняти. Тепер у залі не холодно, комфортно, є все необхідне:
– Ремонту ця зала не бачила довгих 40 років. Уявіть собі картину: осипалися стіни, стеля, просіла підлога. Там уже просто було небезпечно проводити заняття. Нині ж – зовсім інша річ. Окрім уроків, ми тепер маємо змогу проводити тут заняття секцій та гуртків, об'єднуючи дітей довкола корисного та цікавого.

Та найбільше такому оновленню радіє малеча. Учні 5 класу розповідають, що того самого першого святкового уроку в новенькій залі вже й чекати втомилися:
– Дуже любимо фізкультуру, а тепер ще більше! Новий зал нам подобається значно більше, особливо тим, що він такий різнобарвний і в ньому світло. Є великі вікна, крізь які добре потрапляють сонячні промені.

З робочим візитом до школи прибув міський голова Полтави Олександр Мамай, щоб особисто переконатися у якості проведених робіт, адже кошти були вкладені чималі. З міського бюджету на капітальний ремонт спортивної зали спрямовано 1 млн 58 тис. грн. Під час розмови з колективом гімназії міський голова наголосив, що турбота про юне покоління – пріоритет для міської влади, а тим більше, коли питання стосуються фізичної культури дітей, привчання їх до спорту, здорового способу життя:
– Діти мають отримувати знання і розвиватися в комфортних та якісних умовах. Це і затишні класи, оснащені всім необхідним, і сучасні спортивні та актові зали, куди діти ходять не лише на уроки, а й займаються там у гуртках та секціях. Маємо зробити все для того, аби забрати дітей з вулиці, залучити їх до занять корисним. Можливо, саме в цій залі сьогодні тренуються майбутні чемпіони.

Уже є і позитивні результати від реалізації проекту з відновлення спортивної зали. Тренування, уроки фізкультури, позакласні години в затишному та сучасному залі – лише блискучі результати кожної учнівської команди за підсумками «Веселої естафети».

Після завершення заходу Олександр Мамай особисто привітав кожну команду школярів.


*****

У школі навчається 930 учнів. Усього у закладі 32 класи. Тут працюють 88 працівників, із них 61 – педпрацівник.

У 2017 році, окрім відновленої спортивної зали, у гімназії №32 було проведено поточний ремонт харчоблоку, на що спрямовано 171 тис. 213 грн. Було виконано і зовнішні роботи: поточний ремонт покрівлі – 110 тис. 559 грн.

На поточний же рік у закладі заплановано продовжити заходи з енергозбереження, а саме – встановлення сучасних металопластикових віконних блоків. План фінансування – 300 тис. грн.
Сергій Лещенко, 26.04.2018, 14:101042
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень