24 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Кадетським корпусом цікавляться німецькі експерти

До Полтави завітала німецька делегація з місією оцінки перспектив відновлення та використання приміщення Кадетського корпусу. Прибули німецькі експерти до міста на запрошення КО «Інститут розвитку міста» за підтримки німецької організації «Connective Cities», яка фінансує різні заходи з обміну досвідом, експертних оцінок та розробки можливих проектів.

Німецькі гості розповіли, як вирішується доля історичних об’єктів у них.
Протягом трьох днів німецькі фахівці, серед яких інженер та проектант Бозіка Німенман, консультант з ревіталізації будівель Ульріх Паслік та консультант з технічного стану будівель Фрідельгм Ротцтегге перебували в Полтаві. Основна мета їхнього візиту – надання методичної та консультаційної допомоги місту в пошуку проектних ідей та потенційних інвесторів у питанні реабілітації та використання Кадетського корпусу. Це питання обговорювалося ще у 2016 році під час діалогового заходу в м.Бохольт «Connective Cities. Трансформація міст: від промислових центрів до сталих міських районів», у якому взяли участь фахівці КО «Інститут розвитку міста».

Спочатку представники німецької делегації зустрілися з секретарем міської ради Оксаною Деркач та фахівцями КО «Інститут розвитку міста». Під час зустрічі обговорили питання, що стосуються бачення міської влади варіантів збереження історичної будівлі Кадетського корпусу.

Секретар міської ради зазначила, що досвід та консультація експертів у такому важливому питанні дасть змогу вийти на шлях його вирішення:
– Одна з проблем якнайшвидшого вирішення долі Кадетського корпусу пов'язана з юридичними питаннями та майновою ситуацією, – розповіла Оксана Антонівна. – Необхідно мати цілісне бачення подальшого функціонування будівлі. Нині ведуться процеси по консервації Кадетського корпусу, його збереженню.

Німецькі фахівці, перш ніж надавати консультацію у розв’язанні проблеми Кадетського корпусу, спробували вивчити її цілісно. Протягом трьох днів вони брали участь у різноманітних зустрічах та круглих столах із зазначеного питання.
Володимир Сулименко, 21.05.2018, 11:532066
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень