Долю бронзи вирішить останній тур

ФК «Маріуполь» – «Ворскла» (Полтава) – 1:1
Голи: Коломоєць, 30 – Тищенко, 52.

«Ворскла»: Шуст, Сапай, Даллку, Чижов, Ребенок, Чеснаков, Шарпар, Кобахідзе (Одарюк, 90+2), Кравченко (Гіоргадзе, 90+2), Кулач (Сергійчук, 74), Коломоєць.

Першу небезпечну атаку провела «Ворскла»: після удару головою від Кобахідзе досвідчений воротар Худжамов відтермінував пропущений м’яч. Однак захисники господарів до уваги акценти полтавської атаки не взяли, і те, що не вдалось Сандро, на 30-й хвилині втілив у життя Коломоєць. Ребенок виконав ідеальну подачу з лівого флангу, а Юрій, відірвавшись від захисника, головою пробив точнісінько в нижній кут – 0:1.

Лише після перерви азовцям удалося захопити ініціативу та зрівняти рахунок. Після обрізки в центрі поля Борячук отримав м’яч на вході у штрафний майданчик «Ворскли», Андрій пробив низом під дальню стійку, Шуст парирував, але першим на добиванні був Тищенко, який відправив м’яч уже в порожні ворота, – 1:1.

Деякий час після голу на полі встановився паритет, а потім «Ворскла» суттєво додала в тиску на ворота суперника. На 63-й хвилині гості повинні були виходити вперед, але спочатку з ударом Кулача після скидки від Коломойця впорався голкіпер, а коли Станіслав пробивав повторно з чотирьох метрів, то влучив у поперечину. Полтавці більше атакували й били по воротах, але одного разу могли пропустити. Білий опинився один перед воротами, однак Максим пробив не надто сильно, що допомогло воротарю врятувати свою команду.

У підсумку 1:1. Результат, який повністю влаштував «Маріуполь». Азовська команда вже офіційно стала п’ятим представником від України на міжнародній арені в наступному сезоні. А ось «Ворсклі» потрібно буде захистити своє поточне третє місце. Через тиждень полтавці зіграють з прямим конкурентом – «Зорею», яку влаштовує лише перемога.

За тур до завершення визначився чемпіон, ним став донецький «Шахтар».

Результати інших матчів 30 туру Прем'єр-ліги України: «Шахтар» – «Верес» – 1:0, «Зоря» – «Динамо» – 0:1, «Олімпік» – «Чорноморець» – 1:0, «Сталь» – «Олександрія» – 1:2, «Зірка» – «Карпати» – 1:1.