Остання гольова атака «Ворскли» на доданих хвилинах.
«Ворскла» (Полтава) – «Зоря» (Луганськ) – 2:0
Голи: Кулач, 66, Васін, 90+2

Радісних емоцій не стримують головний тренер Василь Сачко та захисник Олександр Чижов.
«Ворскла»: Шуст, Ребенок, Даллку, Чижов, Кобахідзе (Васін, 85), Кравченко (Скляр, 81), Сапай, Чеснаков, Шарпар, Кулач (Сергійчук, 72), Пердута.

Перед ключовим протистоянням із «Зорею» полтавці не могли виграти в чотирьох поспіль матчах. Однак на цей найважливіший поєдинок біло-зелені налаштувалися, зібрали сили й обіграли прямого конкурента за бронзові медалі.

Перший тайм можна розділити на дві нерівні частини – у дебюті гості спробували притиснути господарів до їхніх воріт, проте досить швидко «Ворскла» не лише вирівняла гру, але й повністю перехопила ініціативу. Приблизно хвилини з 20-ї підопічні Сачка стали сміливіше переходити центр поля. Небезпечні моменти з'явилися вже біля воріт Луніна, їх було небагато, але вони були більш явні і якісніші, ніж у луганців.

Схожим на гойдалки виявився початок другого тайму, коли в центрі поля м'яч майже не затримувався. Гості змогли завдати двох небезпечних ударів по воротах, але натомість рахунок відкрили господарі. Відзначився Кулач, який виграв верхову боротьбу у високих захисників Чечера і Сватка і головою з 11 метрів пробив точно в правий кут – 1:0. Понад десять тисяч уболівальників, які зібралися цього дня на стадіоні, вибухнули емоціями.

Луганські футболісти пішли ва-банк і мали кілька хороших моментів для взяття воріт. Але оборона господарів діяла компактно і дуже організовано, тому забити «Зорі» не вдавалося. У центральному матчі ігрового дня забивали тільки полтавці. Уже в компенсований час на рівному місці помилився Опанасенко, Сергійчук обікрав захисника, вийшов на ворота і бити не став, а віддав пас на Васіна. У боротьбі з захисниками Денис переправив м'яч у ворота і поставив крапку в цьому протистоянні – 2:0.

Після фінального свистка арбітра стюарди не стримували вболівальників, які побігли на поле привітати гравців з перемогою. Через 21 рік «Ворскла» знову стає призером чемпіонату України, вдруге здобувши бронзові нагороди. Полтава занурилася в атмосферу футбольного свята!

Результати інших матчів 32 туру Прем'єр-ліги України: «Верес» – «Маріуполь» – 1:1, «Олександрія» – «Олімпік» – 2:0, «Динамо» – «Шахтар» – 2:1, «Карпати» – «Сталь» – 3:0, «Чорноморець» – «Зірка» – 1:0.
Капітан «Ворскли» Володимир Чеснаков в обіймах уболівальників.