22 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

У Полтаві вдруге відбулися змагання «Кращий за професією» серед водоканалів

19 травня на площі перед Полтавською облрадою пройшов конкурс «Кращий за професією». За призові місця боролися фахівці водоканалів з Полтави, Кременчука, Дніпра, Сум та Кропивницького.

Нагадаємо, 16 вересня минулого року «Полтававодоканал» організував перший конкурс «Кращий за професією». Тоді захід мав статус обласного: участь у ньому брали представники водоканалів Полтави та Кременчука.

Перед початком нинішнього заходу, вітаючи їхніх учасників, виступили організатори та представники влади. Голова Полтавської ОДА Валерій Головко зазначив, що новий керівник «Полтававодоканалу» підняв рівень професії на зовсім інше відчуття і сприйняття нами, і це дуже добре:

– Ці змагання визначать кращих за професією. Але це не головна мета заходу. Головне, що ви ділитеся досвідом, спілкуєтеся. І наші люди, які зацікавлені в тому, щоб побачити іншу складову й іншу сторону вашої професії, нарешті відчули, наскільки ви важливі для нас.

Після вітального слова керівники підприємств та представники влади побували на водозаборі №1 «Полтававодоканалу». Там вони ознайомилися з останніми технічним нюансами в його роботі. Також посадили дерева на території підприємства з нагоди проведення турніру.

– Цей захід започаткував «Полтававодоканал», і головне його завдання – показати нашу професію, запросити до роботи молодь, підняти престижність такої роботи, – зазначив голова Асоціації «Питна вода України» Юрій Хіврич, один із організаторів заходу. За його словами, подібні змагання мають усі шанси стати всеукраїнськими.

Загалом 130 учасників боролися за звання кращих у семи номінаціях. Контролери служби обліку та бухгалтерів виконували письмові завдання. Глядачі спостерігали за роботою електромонтерів, електрогазозварників, слюсарів водопровідних мереж.

Найбільшу увагу привернули змагання машиністів екскаватора. Вони грали в боулінг, баскетбол та забивали цвяхи ковшем. Натомість машиністи автомобільного крану віртуозно маніпулювали вантажами.

Суддями змагань стали фахівці водоканалів та «Полтаватеплоенерго».

Найкращі учасники у кожній номінації отримали цінні призи за перше, друге, третє місця. При цьому переможцями турніру в командному заліку стала команда «Полтававодоканалу». Срібні та бронзові кубки отримали спеціалісти «Кременчукводоканалу» та «Сумиводоканалу» відповідно.

Керівник «Полтававодоканалу» Василь Воротинцев зазначив, що перші місця підприємств із Полтавської області – закономірні, оскільки ці команди вже мають досвід минулорічних змагань. Але він упевнений, що колеги з інших регіонів врахують отриманий досвід, тренуватимуться і наступного року матимуть усі шанси на перемогу:

– Злагоджена робота працівників водопровідно-комунальних господарств – гарантія того, що кожного дня споживачі отримують чисту воду. Тому ми і хочемо показати їхню майстерність, відзначити кращих з кращих. І дуже приємно, що все більше полтавців приходить до нас на свято.

Прес-служба «Полтававодоканалу»
Іван Мольченко, 24.05.2018, 11:082104
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень