15 липня 2019 • № 28 (1564)
Rss  

Кмітливість, знання міста, логіка та… швидкі ноги


Усі ці якості – «набір мінімум» для тих, хто в суботу, 19 травня, вирішив узяти участь у молодіжному проекті «Пішо-квест до Дня Європи в Полтаві».

Почався квест на Соборному майдані. Організовували його управління у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з творчим об’єднанням «ЁЖ», квест-кімнатою «Заборонена локація», квест-проектом «ЛАБІРИНТ», інтернет-пабліком міста «Підслухано в Полтаві», інтелектуальним нічним квест-проектом «DозоR» та Студентською радою м.Полтава. Це вже другий пішо-квест, який відбувся в місті. Цього разу у змаганнях узяли участь понад 150 команд.

Квест побудували навколо 14 інтелектуально-розважальних локацій, розташованих на Подолі та Леваді. Стартували із Соборного майдану, фінішем стала точка біля концерт-холу «Villa Крокодила». Загальна протяжність маршруту по всіх локаціях склала близько десяти кілометрів.

Однак просто пробігтись по всіх точках було неможливо: завдання виявились непростими й потребували абсолютно різних навичок. На одній локації для отримання додаткового часу учасникам необхідно було підтягуватися на перекладині, в іншій – дістатися пришвартованого коло берега човна (він, щоправда, був дуже близько) й активувати ліхтар із підказкою, піднісши до нього… морквину. Останнє завдання, до речі, було особливістю нинішнього квесту – організатори застосовували технічні засоби власного виготовлення.

Представників усіх команд нагородили грамотами від управління у справах сім’ї, молоді та спорту та подарунковими сертифікатами від квест-проекту «ЛАБІРИНТ». Команди, які зайняли з 20 по 17 місце, були нагороджені грамотами від управління та ліхтариками. Команди, які зайняли з 16 по 14 місце, отримали подарунки від компанії «Оболонь».

Третє місце посіла команда «Hey!Ho!», друге – «INGRESS_Resistance». Вони отримали грамоти та солодкі подарунки від управління у справах сім’ї, молоді та спорту, сертифікати від співорганізаторів проекту квест-кімнати «Заборонена локація» та «ЛАБІРИНТ», музею Полтавської мови – «Суржик паба», таксі «Пчёлка», магазину «4 сезони», інтелектуального нічного квест-проекту «DозоR».

Першість здобула команда «С нами Кузнец», яка, окрім грамот, кубка та солодких подарунків від управління у справах сім’ї, молоді та спорту, сертифікатів на гру від співорганізатора проекту квест-кімнати «Заборонена локація», інтелектуального нічного квест-проекту «DозоR» та «ЛАБІРИНТ», подарункових сертифікатів від музею Полтавської мови – «Суржик паба», отримала головний приз – білети на концерт «Ляпіс’98» від найпопулярнішого пабліку нашого міста «Підслухано в Полтаві».
Сергій Лещенко, 24.05.2018, 11:132070
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень