18 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

«Домінус» — це прекрасно!


Звітний концерт – це завжди хвилювання, піднесення, тремтливі коліна й крилата від щастя душа! А в ситуації, коли цей звіт такого масштабу – перший у житті колективу, можу лише уявити, як переживали, щоб усе було добре, усі учасники дитячої вокально-хорової студії «Домінус», батьки й педагоги! Але все пройшло фантастично позитивно, невимушено, драйвово і стильно.

Дітвора старалася так, що публіка просто купала юні таланти в оваціях! Пісні, цікаві народні, класичні, авторські, хорові й сольні виступи – це все тривало понад дві години, а промайнуло на одному подиху, наче за п’ять хвилин.

Колектив відбувся за підтримки директора компанії «Автотранс» Сергія Михайлика, і варто сказати, що цей чоловік створив унікальний храм духовності в душах цих понад 80 дітей. За його допомоги побудоване унікальне мистецьке об’єднання, де діти займаються абсолютно безплатно, а меценат узяв на себе орендні й поточні витрати. Саме завдяки цьому вдалося зібрати надзвичайний колектив однодумців-митців, яким було так у смак і до душі взяти дітей без попередньої підготовки і дати такий приголомшливий результат! Як же вони звучать!

Домінусята, як викладачі з ніжністю називають свою дітвору, – це різні за віком юні артисти. Наймолодшому, коли не помиляюся, близько чотирьох років, а найстарші – це самі педагоги, які залюбки виходять на сцену зі своїми вихованцями. Діють різні відділення – академічного співу, старше й молодше, де з відповідними віковими групами займаються хормейстери Анна Оксеніченко і Тетяна Кучер та Руслан Христиченко, народним і автентичним співом з дітьми займаються Аліна Зінченко й Оксана Дронова, естрадний вокал викладає Маргарита Мальченко, працюють також концертмейстери – Марія Павленко та Світлана Сліпко. А придумали «Домінус» два невиправних оптимісти, які й утілили цю шалену мрію у життя, – композитор і аранжувальник Олег Писаренко та хормейстер і співачка Людмила Портна, саме вони й керують цією гомінкою родиною домінусят. Від самого заснування процесу становлення велику допомогу надали ще хормейстер Сергій Жмайло та улюбленець полтавців, заслужений артист України, композитор Валерій Соколик, але з різних причин нині у «Домінусі» вони не працюють, лише тепло дружать з цим дитячим колективом.

А сам концерт був ще й сповнений гостьовими виступами-подарунками! Завітали порадіти й гуртом поспівати колективи «Зернята» Оксани Дронової та Студія магії Миколи Біденка, співали представники батьківського комітету, привітав колег неперевершений віртуоз-саксофоніст Олег Шеременко. Директор Центру народної творчості Дмитро Соколов вручив винуватцям свята почесні грамоти.

І звичайно ж, співали домінусята, а їм уже є чим пишатися – розкішним репертуаром, виконавською майстерністю і першими перемогами, такими, як у Ані Мельницької, – ця крихітка переможниця «Червоної рути». Упевнена: це лише початок і «Домінус» ще прославить і Полтаву, і Полтавщину, і навіть Україну дзвінкими голосами на цілий світ!
Марія Бойко, 24.05.2018, 11:172448
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень