ФК «Полтава» виходить у Прем’єр-лігу

ФК «Полтава» – «Чорноморець» (Одеса) – 3:0
Голи: Дегтярьов, 67, Дегтярьов, 105, Дегтярьов, 112

ФК «Полтава»: Кринський, Насібулін, Парамонов, Ковпак (Дегтярьов, 66), Крапивний (Савченко, 60), Покотилюк, Савін (Жичиков, 83), Мединський, Голіков, Башлай, Іванов

Після поразки в першому матчі в Одесі з рахунком 0:1 полтавцям потрібно було обов’язково забивати в домашньому матчі-відповіді. У першій половині зустрічі в господарів не клеїлася гра в атаці, моментами моряки виглядали цікавіше на чужій половині. Як упоратися зі щільною обороною команди УПЛ, містяни не знали. Лише одного разу після подачі зліва Насібулін зробив скидку на Ковпака, досвідчений форвард, опинившись без опіки, повинен був забивати, але замість цього з шести метрів пробив зльоту повз ворота.

У другому таймі господарі заграли жвавіше й гостріше – це принесло результат. Полтавці розігрували затяжну атаку, коли нарешті після чергової флангової подачі без нагляду залишився Дегтярьов і головою з центру штрафного пробив у ціль – 1:0. Менше 100 секунд вистачило, щоб відзначитись форварду після виходу на заміну. Гра перейшла на зустрічні курси, але найкращий момент в останні хвилини створили господарі: Мединський від лівого кута штрафного закручував у дальню дев'ятку, але трохи не влучив.

У додатковий час суперники стали грати жорсткіше. В одній з атак Дегтярьов підхопив м'яч біля лінії штрафного та обвідним ударом пробив під праву стійку – 2:0. Емоції майже на вщерть заповненому стадіоні «Локомотив» зашкалювали!

Гості стали більше помилятися, Романюк отримав другу жовту картку за фол проти Мединського і залишив свою команду у меншості. Крапку поставив усе той же Дегтярьов. Після скидки від лицьової Насібуліна Максим пробив, м’яч зрикошетив від захисника прямо у ворота – 3:0.

Історична перемога полтавців! Команда Анатолія Безсмертного вперше виходить в УПЛ! Два полтавських клуби з 12 представлятимуть наступного сезону еліту вітчизняного футболу.