25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Старій будівлі ендокринологічного відділення дали другу молодість


На цю знакову подію для міста зібрався не тільки персонал 2-ї лікарні, а й керівники медичних закладів Полтави, представники управління охорони здоров'я. Міський голова Олександр Мамай разом з головним лікарем Євгеном Іщейкіним та завідувачем відділення Ельвірою Кайдашевою перерізали символічну стрічку.

– Приємно, що ця подія відбувається напередодні Дня медичного працівника. І нехай ми відкриваємо це відділення ендокринології дещо пізніше, ніж планували, але з відчуттям, що тут усе зроблене, як треба. Воно вкрай необхідне, тому що це єдине відділення, яке буде працювати на всю територіальну громаду нашого міста. З міського бюджету на ремонт було витрачено майже 6 млн грн. Третину свого життя людина проводить на роботі. У таких гарних умовах лікарям набагато приємніше працювати, тож бажаю їм чудового настрою і натхнення в роботі. А зі свого боку можу запевнити, що міська влада завжди буде перейматися їхніми проблемами.

Ендокринологічне відділення розраховане на 40 ліжок, де протягом року медичну допомогу отримують близько півтори тисячі хворих на ендокринну патологію. У складі відділення також працює кабінет діабетичної ступні, у якому щорічно проходять обстеження та лікування близько 1700 амбулаторних та стаціонарних пацієнтів. Діє тут і школа для людей із захворюванням на цукровий діабет та їхніх родичів, де за рік навчаються близько 800 чоловік.

Головний лікар 2-ї міської клінічної лікарні Євген Іщейкін не приховував задоволення від ремонту: «Зверніть увагу на будівлі неподалік, у яких розташовані терапевтичне та хірургічне відділення. Їм понад 50 років, а цій – понад 70, а й не скажеш. Тут у післявоєнний час був дім грудної дитини. Капітальних ремонтів не проводили, а кілька років тому ще й сталася пожежа. Тому ми вдячні міському голові та депутатському корпусу за цю добру справу».

Екскурсію оновленим відділенням для гостей провела його завідувач Ельвіра Кайдашева. Вона розповіла, що в число робіт, які тривали близько року, увійшли не тільки відремонтований дах і пофарбовані стіни, були оновлені меблі і створена сучасна система для обслуговування пацієнтів.

– Нам приємно, що будівлі дали другу молодість. Тепер наші пацієнти отримуватимуть ще більш висококваліфіковану і спеціалізовану допомогу в межах нашого відділення. Тут усе продумано, щоб будівля слугувала довго і якісно, – резюмувала Ельвіра Іллівна.
Володимир Сулименко, 15.06.2018, 12:162379
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень