24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Почали з ремонту дахів, на часі — вирішення наступних питань

Мікрорайон Сади-2 у Шевченківському районі Полтави почали забудовувати у 1980-х роках. Будинки, яким уже понад 30 років, поступово зношуються, а якщо їх не ремонтувати, то з’являється низка житлово-комунальних проблем.

Мешканці багатоповерхівок на вулиці Юрія Побєдоносцевва, №№8 і 10, ще рік тому звернулися до голови Шевченківської районної в місті Полтава ради Дмитра Задворкіна з проханням відремонтувати покрівлі їхніх будинків. Коли на місце прибула команда Андрія Матковського, то застала споруди в жахливому стані. На даху одного з будинків замість покриття лежав щебінь, від дощової води або навесні, коли танув сніг, потерпали не лише мешканці квартир на дев’ятому поверсі, а й решта сусідів, бо вода стікала по сходах аж донизу.

Спілкування Дмитра Задворкіна з місцевими жителями.
Із Дмитром Юрійовичем ми поспілкувалися у дворі між будинками на Побєдоносцева. Доки чекали на зустріч з місцевими, з’ясували ситуацію, як розв’язувати цю проблему.

– Торік я проводив зібрання з мешканцями цих будинків, які звернулися з цілим комплексом питань, – розповів Дмитро Задворкін. – Цим будинкам уже понад 30 років, інженерні мережі поступово виходять з ладу, і їх потрібно ремонтувати. Але відразу всі роботи не охопиш, тому визначили пріоритети. Наша команда на цей рік запланувала полагодити покрівлі. На цих двох об’єктах (Побєдоносцева, №№8 і 10) були повністю капітально відремонтовані дахи з руберойду. Ми зустрічалися з головним інженером підрядника, були на цих дахах, подивилися і переконалися, що ремонт виконаний дуже добре. Він дав гарантію: щонайменше 15 років дахи витримають. Чи задоволені люди, ми запитаємо, а заодно визначимо й наступні питання – труби в підвалах, які потрібно замінювати, бо на перших поверхах чути неприємні запахи каналізаційних мереж, зношені козирки над під’їздами. Бачите, у цих двох великих будинків один спільний дитячий майданчик, а тут із гойдалок усе, що залишилося від Радянського Союзу.

Тим часом на зустріч почали збиратися мешканці цих будинків. Подякували за відремонтовані дахи, нагадали, що представники команди Андрія Матковського були першими, хто почув їхні проблеми, бо свого часу на подвір’ї встановили лавки.

– У цьому будинку живу 30 років і жодного разу не бачила когось із депутатів, який би прийшов і запитав, у яких умовах ми живемо, які у нас проблеми і чим допомогти, – розповідає місцева жителька Галина Василівна. – Дмитро Юрійович у нас уже вдруге. Минулого року прийшов, записав, що треба, – і дахи в нас нині вже полагоджені, а також поробили дворові дороги і відмостки під будинками.

На зустрічі з депутатом люди розповіли про свої нові біди. Були запитання, чому, наприклад, для сусіднього будинку, у якому живе депутат, швидко зробили дворовий майданчик.

– Річ у тому, що мешканці цього будинку подали свій проект до «Бюджету участі» й набрали необхідну кількість голосів на підтримку в його реалізації. Тож і вам слід згуртуватися, зібратися представникам різних поколінь, створити ініціативну групу. Подамо його, а потім потрібно за нього проголосувати. Яким чином це зробити, готовий розповісти детальніше. До мене можна потрапити на прийом у перший і третій вівторок місяця за адресою: вул. Івана Мазепи,30, каб. 302 (з 8.00 по 17.15) за попереднім записом чи письмово як до голови районної ради або ж як до депутата фракції. Потім ми пишемо звернення до управління ЖКГ, а депутати міської ради голосують за зміни до бюджету, – пояснив Дмитро Задворкін.

Після зустрічі з мешканцями будинків на Юрія Побєдоносцева, №№8 і 10, депутат запевнив, що команда Андрія Матковського зробить усе можливе, щоб з місцевого бюджету виділили кошти на ремонт цих об’єктів і задоволення потреб жителів мікрорайону Сади-2.
Володимир Сулименко, 06.07.2018, 13:332205
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень