22 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Патріарху спортивного руху Полтавщини — 75!

Олександр Степанов – людина, яка вписала свій вагомий рядок в історію полтавського спорту, адже йому ветеран присвятив усе своє життя. Починаючи від власних спортивних здобутків і до часу, коли вже сам передавав досвід молодим, займався організацією спортивного руху.

А починалося все в Хоролі, де народився і виріс. Дитинство припало на голодні повоєнні роки, коли шмат макухи був для хлопця найбільшими ласощами. Навчання у школі поєднував із заняттям спортом, а вже у дев’ятому класі потрапив до збірної команди школярів Полтавської області з баскетболу, невдовзі став і її капітаном. Тоді хлопці завоювали бронзові нагороди на республіканській спартакіаді. Це досягнення, до речі, ніхто не перевершив досі! А потім були роки захоплення гандболом. І знову не без успіхів! Тому навіть коли після вступу до Харківського педагогічного інституту Олександра Степанова призвали до лав армії, без відриву, так би мовити, від служби тренував гандболістів і баскетболістів, сам виступав за гандбольний клуб «СКА» (Київ).

Після закінчення інституту дипломованим фахівцем повернувся у рідний Хорол – на посаду директора тієї самої спортшколи, у якій колись навчався. З 1974 по 1986 рік очолював обласну раду фізкультурно-спортивного товариства «Колос», потім тривалий час працював начальником обласного управління фізкультури і спорту.

Олександр Степанов немало зробив для організації спортивного руху на Полтавщині, зміцнення матеріальної бази, виховання молодої зміни. За часів, коли він опікувався спортивною галуззю області, як ніколи щедрими були ужинки наших спортсменів і на республіканській, і на всесоюзній, і на європейській та світовій аренах. Про нього як про мудрого керівника і чуйну людину згадують досі добрим словом ті, кому свого час дав путівку в життя. А серед цих людей немало тих, хто й сьогодні очолює різні спортивні установи й організації.

Навіть після виходу на пенсію Олександр Павлович залишився у спортивному строю. Адже довгі роки він опікується ветеранами спорту, про яких і читачі «Полтавського вісника» часто дізнаються з публікацій Степанова.

– Мій головний девіз – завжди бути з людьми чесним, порядним і допомагати, чим можеш, тоді й тебе підтримають, – каже ветеран.

Від імені колег, численних друзів, ветеранів спорту вітаємо з 75-річчям! Бажаємо вам, дорогий Олександре Павловичу, здоров’я і щастя, оптимізму і бадьорості, творчого неспокою і благополуччя.

Многая літа!
Віталій Скобельський, 06.07.2018, 15:082052
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень