18 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Київське шосе з’єднають із перехрестям біля автовокзалу пішохідні доріжки

На прохання полтавців наявне асфальтове покриття теж оновлять.
Днями в Полтаві завершать укладання тротуарів на вулиці Великотирновській від траси Київ – Харків до перехрестя біля автовокзалу.

На одному боці цієї вулиці, між автомагістраллю та пожежною частиною, асфальтове покриття для руху пішоходів існувало давно. Пройти тут люди могли й у гарний день, і в негоду. Хоча й воно останнім часом потребувало суттєвого оновлення. Але на другому, уздовж житлових будинків, ніяких доріжок ніколи не було. Масова забудова в цьому місці почалася ще в 1960-х роках, тож можна тільки уявити, скільки незручностей для городян створювала весь цей час відсутність тротуару. А перехожих тут бувало й буває немало. Саме цією дорогою люди йдуть із Розсошенців, Горбанівки, від будівельного та продуктового гіпермаркетів, автосалонів до власних осель, автовокзалу чи зупинки міського транспорту. Саме нею користуються ті, хто приїжджає до Полтави з Києва чи інших міст мікроавтобусами. У гарну погоду перехожі рухаються протоптаними стежками поміж дерев. За дощової ж погоди чи сльоти змушені пересуватися проїжджою частиною, тим самим наражаючи себе на небезпеку.

Депутат Ольга Медвінська розповідає, що в разі сприятливої погоди підрядники закінчать укладання доріжки на іншому боці вулиці за кілька днів.
– Городяни дуже хотіли, щоб тут були нормальні пішохідні доріжки, – розповіла депутат Шевченківської районної в місті Полтаві ради з команди Андрія Матковського Ольга Медвінська. – Вони неодноразово зверталися до нас із проханням розв’язати проблему. Я почала писати відповідні звернення з кінця 2016 року. У 2017-му для прокладання тротуарів на цьому відрізку Великотирновської був виготовлений проект. Депутати міської ради проголосували за виділення фінансування. І ось маємо – пішохідні доріжки майже зроблені: з одного боку завершують покриття, з другого – асфальт уже укладений. Виконуючи роботи, підрядники дотримуються технології, тож сподіваємося, служитимуть тротуари довго.

До речі, під час проведення робіт асфальтувальники чули чимало слів подяки від містян, які йшли цією дорогою.

– Гарну справу робите, молодці, – похвалив і депутатів, і робітників полтавець Григорій. – Раніше тут було таке… неподобство. А тепер стало красиво, приємно.

– Часто проходжу тут, коли йду скуплятися в гіперкмаркети, і дуже вдячна полтавській владі, що вона робить пішохідні доріжки, – сказала полтавка Олена.
Віолета Скрипнікова, 12.07.2018, 12:421997
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень