10 грудня 2018 • № 49 (1533)

І вигравали, і поступалися

Футболісти полтавської «Ворскли» провели на тренувальному зборі у Словенії черговий контрольний матч і перемогли хорватів.

«Ворскла» – «Славен Белупо» (Копрівніца, Хорватія) – 2:1
Голи: Коломоєць (45), Мартиненко (80) – Менді (66)

Тренує суперника Томіслав Івковіч, легендарний югославський воротар, який не так давно зі своєю «Локомотівою» зіштовхнув ворсклян з турнірного шляху в Лізі Європи. На виході з першого тайму Ребенок подав кутовий, який ударом головою перетворив на гол Коломоєць. За десять хвилин до завершення гри, за рахунку 1:1, переможний і свій дебютний за полтавський клуб м'яч забив Євген Мартиненко після подачі від кутового прапорця Саківа – 2:1. Цього разу команда Василя Сачка виявилася сильнішою за підопічних Івковіча, хоча матч видався бойовим і грали всі буквально до фінального свистка з максимальною самовіддачею.

Із п’яти проведених у Словенії матчів ворскляни три виграли і два програли.

14 липня о 14.00 у концертній залі міського Будинку культури відбудуться урочистості. Футболістам «Ворскли» вручатимуть бронзові нагороди чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги.