18 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Літо перетнуло екватор: третю зміну розпочато


18 липня урочисто відкрили третю оздоровчу зміну в комунальному закладі «ПДЗОВ «Супутник» у Михайлівці Диканського району. Уже традиційно на урочистості з нагоди відкриття зміни завітав міський голова Олександр Мамай. Він особисто перевірив, у яких умовах відпочивають діти, поспілкувався з адміністрацією табору, вожатими та їхніми підопічними.

Міський голова Олександр Мамай вручив директору табору Світлані Кадучці сертифікат на відвідування зоопарку ,,Бабусин дворик,,
Цієї зміни «Супутник» прийняв понад 300 дітей. Серед них і діти пільгових категорій, які відпочивають у таборі безоплатно. Загалом за чотири зміни тут планують оздоровити близько тисячі дітей.

Олександр Мамай зауважив, що організація літнього відпочинку – завжди важливе завдання для міської влади:
– Аби діти мали змогу відпочивати яскраво, комфортно, у належних умовах, у таборі провели неабиякі підготовчі роботи. Цього року тут капітально відремонтували їдальню та реконструювали літню естраду.

На це з міського бюджету спрямували 2 млн 736 тис. 200 грн. Проводили тут і поточні ремонтні роботи. На них з міського бюджету виділили 407 тис. 200 грн.

Так, маленькі відпочивальники захоплені оновленим естрадним майданчиком закладу. Ділячись враженнями, розповідають, що тепер у них є набагато більше можливостей продемонструвати свої таланти:
– Раніше сцена була удвічі, а то і втричі менша, – розповіла 11-річна Євгенія Лавренко, яка вже вчетверте відпочиває в таборі. – Так само і глядацьких сидінь було значно менше. Тепер же ми можемо виступати цілими загонами, демонструвати те, що вміємо, відпочивати всім разом.

Знову і знову повертається до улюбленого табору й Анна Вацька. Цього року тут відпочиває увосьме. Говорить, якщо один раз потрапив до «Супутника», то їхати ще кудись більше не захочеться:
– Тут просто чудова атмосфера. Завжди цікаві тематичні зміни. У нас креативні та веселі вожаті, які завжди вигадують щось нове. Окрім цього, тут чудове харчування.

Директор закладу Світлана Кадучка розповіла, що підготовка до нового оздоровчого сезону завжди розпочинається відразу після завершення попереднього:
– Уже з вересня розпочнемо готуватися до нового сезону, аби наступного року нашим дітям було ще цікавіше, ще краще, ще комфортніше. Дуже вдячні міській владі за підтримку та увагу. Цього року вдалося дуже багато зробити. Окрім нової естради та відновленої їдальні, дуже радують замінені вікна в корпусах. А щоб діти харчувалися збалансовано, для нашого табору закупили пароконвекційну піч.
Олімпійські надії. Команда юних футболістів на новенькому полі.
Кожен день у «Супутнику» – справжнє свято. Так, сьогодні всі відпочивальники табору поринули в енергійну атмо-сферу 80-х років і влаштували справжню диско-паті. Уже на новій естраді діти всіх загонів демонстрували свої танцювальні здібності.

А наприкінці заходу всі відпочивальники отримали неочікувану звістку від міського голови. Цими днями всі вихованці табору «Супутник» разом з вожатими відвідають зоопарк «Бабусин дворик» та розважальні локації.

Відкриття третіх змін у таборах літнього відпочинку тривають. Оздоровчі тури розпочалися в таборах «Сонячний» у Михайлівці Диканського району та «Орлятко» у Клюсівці Новосанжарського району.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 26.07.2018, 14:07295
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень