24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Проблеми містян почуто і взято на контроль

Ремонт сходових кліток, даху, під’їздів, оновлення дитячих майданчиків, асфальтування міждворових проїздів, освітлення, благо-устрій території… Ці та інші питання обговорили під час чергової зустрічі на окрузі секретар міської ради, депутат Оксана Деркач та мешканці будинків №№16-А та 18 на провулку Рибальському.

Оксана Деркач під час зустрічі з жителями Левади.
Перш за все вона прозвітувала про виконану роботу для розв’язання проблем та забезпечення гідних умов життя жителів виборчого округу. Так, були виконані роботи із заміни асфальтного покриття на провулку Рибальському, відремонтовано бульвар Богдана Хмельницького, а завдяки програмі «Бюджету участі» облаштовано два дитячих майданчики та будується перший у Полтаві моторикопарк.

Оксана Деркач зауважила, що питання благоустрою можна і треба вирішувати гуртом. Адже, порадившись та знайшовши спільне бачення навколишнього простору, можна втілити в життя те, що буде корисним і комфортним для кожного. Вона розповіла, що таку можливість людям надає міська цільова програма партиципаторного бюджетування та закликала подавати власні ідеї:

– Жителі мікрорайону Левада – вже активні учасники «Бюджету участі». Так, завдяки вашим знайомими, сусідам, які подали проект торік, розпочалися активні роботи з реконструкції скверу на Рибальському. Ваша підтримка, віддані голоси привели проект до перемоги у 2017 році. Роботи щодо облаштування самого парку поки що не розпочаті. Та довкола майбутньої зони відпочинку вже покладене нове асфальтове покриття, – зауважила Оксана Антонівна.

Також обговорили й проблеми житлово-комунального характеру – ті, з якими зустрічається кожний пересічний житель Полтави. Так, жителі будинків на провулку Рибальському, №№16-А та 18, висловили занепокоєння щодо поганого освітлення та підтоплення будинків через стару зливову каналізацію.

– Болюче питання – це каналізація. Скільки років страждаємо, скільки років боремося з цією проблемою, а все марно. Сподіваємось на вашу допомогу у вирішенні цього питання, Оксано Антонівно, – звернулася мешканка будинку Катерина.

Тож серед інших і цю проблему взято на особистий контроль. Секретар міської ради зауважила, що такі зустрічі покращують комунікацію з людьми, дають змогу дізнатися про нагальні проблеми та сприяють прискоренню їхнього розв’язання.

Ліза Чайка
Іван Мольченко, 02.08.2018, 14:55376
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень