22 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Із особистого прийому міського голови

Ремонт покрівлі, утеплення стін, надання матеріальної допомоги на лікування, вирішення житлового питання. Із цими та іншими проблемами звертаються полтавці до міського голови.

21 серпня міський голова Олександр Мамай провів черговий прийом громадян. Цього разу зі своїми питаннями особисто до нього звернулися близько 20 мешканців Полтави.

– Здебільшого проблеми, із якими до міської влади йдуть полтавці, стосуються галузі житлово-комунального господарства, – розповів після особистого прийому громадян міський голова. – Житловий фонд нашого міста, як і по всій Україні, уже є дещо зношеним, адже те, що залишили у спадок наші батьки та діди, ми використали. Нині ми ремонтуємо, рятуємо те, що можна врятувати та будуємо нове.

Олександр Мамай зазначив: такі зустрічі з жителями міста допомагають визначати нагальні проблеми і якнайшвидше їх розв’язувати.

Серед тих, хто цього дня звернувся особисто до міського голови за допомогою і Ніна Луб’янецька. Вона – людина з інвалідністю ІІ групи і потребує матеріальної допомоги на лікування. Говорить, що велика надія – на міського голову та міську владу:

– Нещодавно мене з дому забрала швидка допомога через проблеми з серцем. Лікар сказав, що це пароксизмальна тахікардія, і, якщо я хочу жити, то необхідна операція. Звичайно, на це потрібні неабиякі кошти, тому за допомогою я звернулася до міської влади.

Нагадаємо, у Полтаві діє Програма соціального забезпечення «Турбота». Вона передбачає надання матеріальної допомоги вразливим верствам населення, додатково до встановлених законодавством України гарантій, щодо соціального захисту. Серед видів допомог, які передбачає зазначена програма – матеріальна допомога на лікування.

– Моя принципова позиція – Програма соціального забезпечення та соціального захисту населення «Турбота» має діяти постійно, аби полтавці знали, що вони ніколи не залишаться сам на сам зі своєю проблемою, – наголосив мер.

Щодо усіх питань, із якими зверталися полтавці, Олександр Мамай надав доручення заступникам, керівникам профільних управлінь. Їх виконання знаходиться на особистому контролі міського голови Полтави.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 23.08.2018, 11:59204
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень