18 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Малечі — гірки й гойдалки, старшим — бруси і турніки

На вулиці Миру, 24 триває облаштування нового дитячого майданчика: для дітей установили різноманітні гойдалки, гірку та навіть маленьку «фортецю», а для підлітків є секція для вправ. Усе це – завдяки ініціативі мешканців навколишніх будинків.

Оксана Деркач поцікавилася в жителів Левади враженнями від нещодавно встановленого дитячого майданчика.
– Сьогодні встановлюється дитячий майданчик, ми завітали сюди, щоб проконтролювати хід робіт, побачити проект наживо, – розповіла Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради. – Майданчик не просто встановлюється, тому що вирішила міська рада, а це та програма, яка передбачає, що люди самі будуть обирати, що вони хочуть, і де вони хочуть. Потім вони агітуватимуть і боротимуться за свій проект. У даному разі жителі цієї території на Леваді знову перемогли, як і в 2017 році, і тепер матимуть гарний майданчик.

Мешканці двору вирішили не обме-жуватися участю в проекті «Бюджет участі»: разом із працівниками підрядної організації працювали чоловіки із найближчих будинків. Вони встановили додаткову лавку, щоб було зручніше дивитися за дітьми, та й просто перепочити.
Подробиці про проект майданчика розповів один із його співавторів – Денис Поліщук, депутат Полтавської міської ради.

– Я був співавтором проекту дитячого майданчика по вулиці Миру, 24. Ця ідея виникла ще минулого літа. Ми разом із Максимом Венгровським подали проект, це був десь липень місяць. У жовтні місяці стартували перегони і майданчики, які набрали найбільше голосів отримали «зелене світло». Я й до цього, будучи депутатом міської ради, запровадив і розробив програму на встановлення і реконструкцію дитячих майданчиків у нашому місті. Дуже радий, що є така програма як бюджет участі, до якої ми, усі мешканці, можемо приєднатися і зробити наш двір, наше місто кращими.

Оксана Деркач розповіла і про подальші плани:
– Цей майданчик розраховано на дітей до семи років, хоча тут і є елементи, якими можуть користуватися і старші діти, до 16 років. А от у сквері на Рибальському ми будемо створювати унікальний для Полтави парк. Сьогодні подібний є тільки в Києві, інші міста ще не перейняли ініціативу. Він буде спе-ціально розрахованим на дітей шкільного віку. Я думаю, що серед левадчан ця локація теж буде дуже популярною.
Сергій Лещенко, 23.08.2018, 12:38218
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень