Ювілейна домашня перемога Василя Сачка

«Ворскла» – «Маріуполь» – 2:1

Голи: Кулач 29, Полегенько 88 (автогол) – Фомін 21

Ворскла: Шуст, Чеснаков (Даллку 14), Пердута, Мартиненко, Артур (Скляр 78), Кобахідзе, Ребенок, Шарпар, Кравченко, Кулач, Коломоєць (Карека 56)

Після завершення робіт із реконструкції стадіону «Ворскла» ім. Бутовського до матчів групового раунду Ліги Європи «Ворскла» повернулася на рідну арену. У Полтаві цього вечора зустрічалися команди, які минулого сезону фінішували на єврокубкових місцях, тож поки незвично було бачити ці колективи у нижній частині таблиці.

На початку матчу м'яч в основному перебував на половині поля Маріуполя, а моментів не було. Господарі трохи похитнулися, коли травму отримав Чеснаков, якого вже на 14-й хвилині замінив Даллку, а незабаром гості забили гол. Чурко відволік на себе увагу захисників, зіграв на фланг на Полегенька, який навісив у район воротарського, прямо на голову Фоміну – 0:1. «Ворскла» відповіла на пропущений м'яч досить оперативно: після навісу з глибини поля Кулач через себе практично з лінії штрафного майданчика забив фантастичний гол, який заслуговує на звання «Гол туру» – 1:1. Перед перервою «Ворскла» могла повести в рахунку, але шикарний удар Ребенка зі штрафного з «дев'ятки» витягнув Худжамов. У другому таймі перевага ворсклян була вже відчутнішою. На 59-й хвилині Федорчук рукою перервав простріл господарів у карний майданчик, але арбітр не побачив у тому епізоді підстав для пенальті. Наприкінці матчу помилка Шуста на виході під час навісу з кутового ледь не призвела до м’яча у ворота «Ворскли». А за хвилину маріупольці пропустили після швидкої контратаки. Значна заслуга у взятті воріт Кобахідзе, який пройшов по флангу і небезпечно прострелив у штрафний майданчик. Замкнути передачу був готовий Ребенок, але його випередив Полегенько, який зрізав м’яч у власні ворота – 2:1. «Ворскла» здобуває 30-ту домашню перемогу в УПЛ з тренером Василем Сачко.

Результати інших матчів туру Української Прем’єр-ліги сезону 2018/2019:

«Арсенал» (Київ) – «Чорноморець» (Одеса) – 1:1, ФК Львів – «Шахтар» (Донецьк) – 0:2, «Динамо» (Київ) – ФК Олександрія – 1:0, «Десна» (Чернігів) – «Карпати» (Львів) – 2:2, «Зоря» (Луганськ) – «Олімпік» (Донецьк) – 0:0