13 грудня 2018 • № 50 (1534)

Сила волі В’ячеслава Петрова

У французькому місті Бордо відбувся чемпіонат Європи з класичного жиму лежачи. У ваговій категорії до 120 кг перемогу здобув полтавець В’ячеслав Петров. Наш земляк здолав вагу 220 кг, упевнено обійшовши свого головного опонента чеха Демчака Паволя, якому підкорилася вага 212 кг. Третє місце у цій категорії здобув німець Ремлінг Ронні – 200 кг.

Наш земляк займається цим видом спорту лише чотири роки у досвідченого фахівця Ігоря Рашоянца. Раніше він мав певні досягнення у боксі. На минулому чемпіонаті Європи з класичного жиму лежачи В’ячеслав поступився чеху, взявши вагу 212 кг, але з цим же результатом потім став чемпіоном світу. І вже на змаганнях у Франції Петров покращив свої результати взявши вагу в усіх трьох спробах, на відміну від своїх суперників. В’ячеславу ніколи почивати на лаврах, він продовжує тренуватися і готується підкорювати нові вершини. Для цього треба пройти відбір на Кубку України, що відбудеться у листопаді.