18 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Обмін досвідом і безкомпромісна боротьба

У Скадовську Херсонської області відбулися Всеукраїнські спортивні змагання ВФСТ «Колос» серед голів сільських, селищних рад, голів і старост об’єднаних територіальних громад. Участь у них взяла і спортивна делегація Полтавської області.

Попри те, що на меті організаторів заходу був обмін досвідом, спілкування, вирішення за круглим столом проблем сільського спорту, безпосередньо самі змагання пройшли в безкомпромісній боротьбі.

У змаганнях із гирьового спорту бронзовим призером став Валківський сільський голова Віктор Якимович (Полтавський район). У турнірі з футзалу команда в складі: Олександр Добропас, Володимир Коба (обидва старости Драбинівської ОТГ), Анатолій Троян (Старосанжарська ОТГ), Валерій Іщенко (Штомпелівська сільська рада, Хорольський район), Юрій Гриценко (Великорублівська сільська рада, Котелевський район), Віктор Скорик (Сасівська сільська рада, Пирятинський район), Євген Почечун (Коломацька ОТГ, Полтавський район), Андрій Кубрак (Степненська сільська рада, Полтавський район), Віктор Романенко (Краснолуцька сільська рада, Гадяцький район) теж здобули бронзові нагороди. Хоча гра наших голів громад була чемпіонською, але в півфіналі удача була не на нашому боці.


Четверте місце посів серед більярдистів Микола Приходько (Івановоселищанська сільська рада, Глобинський район).

Шосте місце у змаганнях з настільного тенісу посів Валерій Білокінь (Мачухівська ОТГ, Полтавський район).

До десяти найкращих увійшла Олена Кравцова (Тахтаулівська сільська рада, Полтавський район) серед шашкістів.

Безперечно головне у цих змаганнях, що лідери сільських громад особистим прикладом агітують за здоровий спосіб життя і будуть цей принцип реалізовувати безпосередньо у своїх громадах.

Анатолій Головань, голова територіальної організації ГО «ВФСТ «Колос» у Полтавській області
Володимир Сулименко, 23.08.2018, 15:58184
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень