13 грудня 2018 • № 50 (1534)

П’ятий рік поспіль — «Олімпія»!

У Полтаві на стадіоні «Локомотив» відбувся фінальний матч Кубка Полтавської області з футболу серед аматорів: «Колос» (Лазірки) – «Олімпія» (Савинці).

«Колос» (Лазірки) – «Олімпія» (Савинці) – 0:2
Голи: Пономаренко 63, Співак 90+5.

Колос: Педько, Панченко, Доценко, Голованьов (Халілов 77), Даценко, Мороз (Пилиповець 68), Дюжов, Саркісян, Харчинський (Таранушич 87), Реутов (Балакшій 64), Шевченко.

Головний тренер – Павло Куций.

Олімпія: Тельнов, Дземку, Богомаз, Рудченко, Субочев (Апришко 90), Ковтун, Пономаренко (Співак 82), Гриценко (Рудюк 88), Фабунмі (Гулович 78), Малик, Стрельцов.

Головний тренер – Олександр Кулик.

Перший тайм пройшов за шаленої спеки майже без моментів, лише незадовго до перерви чудову нагоду відкрити рахунок втратили гравці «Олімпії». У другому таймі вони матеріалізували свою територіальну перевагу за рахунок індивідуальної майстерності досвідченого Фабунмі. Він технічно обіграв двох суперників і пробив, воротар його удар відбив, проте першим на добиванні був Пономаренко – 1:0. Футболісти з Лазірок до останніх хвилин намагалися відігратися, і вже у компенсований час на кутовий пішов навіть воротар. Цим і скористалася «Олімпія», Співак отримав м’яч, із середини поля відірвався від захисників та забив у порожні ворота – 2:0.

Команда з Миргородщини виграла Кубок області п’ятий рік поспіль!