18 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Полтавка Ганна Кольцова відсвяткувала 100-річний ювілей

Напередодні найбільшого державного свята – Дня Незалежності України – День народження відзначила полтавка Ганна Кольцова. Цьогоріч любляча мама та турботлива бабуся відсвяткувала свій уже 100-річний ювілей. Із цим особливим для усієї її родини святом ювілярку привітав міський голова Олександр Мамай.

Родина Ганни Кольцової зізнається – візит очільника міста для них став неочікуваним та дуже приємним сюрпризом. Найбільше такому гостю зраділа сама Ганна Миколаївна.

Міський голова вручив ювілярці квіти, почесну грамоту з нагрудним знаком, подарунки, а також побажав їй міцного здоров’я та щастя в колі родини.

– Уявіть собі, людина прожила ціле століття, – наголосив Олександр Мамай. – І сьогодні, дивлячись в очі Ганни Миколаївни, можна зрозуміти, що вона все своє життя любила. Добра, чуйна, лагідна до дітей та привітна до усіх оточуючих. Її люблять та турбуються про неї, як колись це робила вона.

Сама ювілярка зазначає, що за свої роки побачила чимало, та найголовніше – це з добром ставитися до інших:
– Усе в житті було: і гарне, і погане. Я пережила голодомор, війну. Мій чоловік воював за звільнення нашої землі від нацистів. Та, не дивлячись ні на що, я прожила щасливе життя. У мене був чудовий, люблячий чоловік, маю чудову доньку та онука, яким пишаюся.

Із неймовірною ніжністю та любов’ю ставиться до Ганни Миколаївни її родина. Донька ювілярки Тетяна Лихацька розповіла, що її мама мала дуже велику сім’ю. Зараз вона залишилася останньою з-поміж своїх братів і сестер. Не приховуючи емоцій, жінка додає: величезна гордість – бути донькою такої людини, як
мама.

– Вона завжди всім бажає добра, завжди переживає за усіх своїх родичів. Я дуже вдячна своїм батькам за те, що виростили мене, дали освіту, дали дорогу в майбутнє. Моя мама досі турбується про мене і свого онука Миколу. Називає його своїм меншим синочком.

Із нагоди Дня народження Ганна Кольцова отримає від міської влади ще один подарунок: дві тисячі гривень у рамках програми соціального захисту населення міста «Турбота».
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 03.09.2018, 13:20197
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень