20 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

«Школярик» допоміг зібрати дітей до школи

Нині забезпечити дитину усім необхідним для навчання приладдям зовсім не просто: те ж таки канцелярське приладдя може коштувати кілька сотень гривень. Що вже й казати про багатодітні родини, яким треба купувати по кілька наборів. На допомогу сім’ям із пільгових категорій прийшла міська влада: 4 вересня у приміщенні Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка відбулася традиційна благодійна акція «Школярик». Тут дітям вручили набори з усім необхідним та ще й провели для них розважальну програму.

Особисто привітав малечу з початком навчального року міський голова Олександр Мамай. Він зауважив, що цього року акція проводиться уже ввосьме:
– На сьогодні в м. Полтаві проживає більше 22 тисяч дітей, що потребують особливої соціальної уваги. Тому ми всіляко намагаємося підтримувати дітей та родини, яким це необхідно. Одним із видів соціальної допомоги є і благодійна акція «Школярик». Щороку ми запрошує-мо діток пільгових категорій, аби привітати з початком навчального року та подарувати канцтовари, які знадобляться їм у школі під час навчання. Загалом цього року на це з міського бюджету було спрямовано більше 45 тисяч гривень.

Увагу приділили усім, хто цього потребує: сюди запросили дітей із багатодітних родин, дітей із багатодітних родини, що переміщені з тимчасово окупованої території та зони проведення АТО, дітей із багатодітних родин учасників бойових дій, дітей загиблих під час виконання службових обов'язків, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в полтавських прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу.

Серед учасників свята і родина Вікторії Бабенко. Жінка має п'ятеро дітей. Говорить, такі акції є дуже важливими для багатодітних сімей:
– Нині дуже важко зібрати дитину до школи, адже усі ми знаємо ціни на ті ж канцтовари. А уявіть, якщо у вас п'ятеро дітей? Звичайно, дуже добре, що міська влада піклується про нас, постійно проводить заходи для наших діток, допомагає матеріально. Окрім того, цього року мої діти безкоштовно відпочили у таборі. Також за підтримки міської влади. Ми надзвичайно вдячні меру за розуміння та постійну увагу.

На всіх учасників свята, окрім яскравої розважальної програми, чекали подарунки – набори канцелярських товарів, необхідних для школи. Особливим сюрпризом для малечі стали сертифікати на відвідування міні-зоопарку «Бабусин дворик» від Олександра Мамая.


Мовою цифр:

Із метою реалізації державної політики щодо підтримки сімей та дітей, зокрема пільгових категорій, Управління у справах сім'ї, молоді та спорту організовує та проводить благодійні заходи, приурочені до державних та релігійних свят.

Окрім того, згідно з чинним законодавством, багатодітні родини мають право на 50-відсоткову знижку за користування комунальними послугами (газопостачання, електропостачання та інші послуги) та житлом. Діти з багатодітних родин мають право на безоплатний проїзд усіма видами міського, приміського пасажирського транспорту, пільгове оздоровлення та ряд інших передбачених пільг.

Також одним із пріоритетних напрямків діяльності міської влади є забезпечення літнього оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій. Так, у 2018 році на проведення літньої оздоровчої кампанії 2018 року з міського бюджету виділено понад 26 млн грн, що майже на три мільйони гривень більше, ніж у 2017 році. За ці кошти оздоровчими послугами охоплено близько шести тисяч дітей різних пільгових категорій, із них – понад 600 дітей із багатодітних родин.
Сергій Лещенко, 11.09.2018, 11:53211
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень