18 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Свято двору на вулиці Миру — із розвагами та екскурсією

Для дітлахів, що живуть на вулиці Миру, минулої суботи було подвійне свято: окрім урочистостей до Дня знань, на них чекала цікава й різноманітна розважальна програма, а також захоплююча екскурсія до контактного зоопарку «Бабусин дворик» у Тахтауловому.

Оксана Деркач і Денис Поліщук у колі радісної малечі.
Влаштувала «Свято двору на вулиці Миру» секретар міської ради Оксана Деркач разом зі своїми однодумцями.

– Свято було приурочене встановленню дитячого майданчика, який з’явився тут завдяки тому, що люди подали проект на «Бюджет участі» і проголосували за нього. Майданчик встановили у дворі, який оточує п’ять багатоповерхівок, там проживає багато людей із дітками, яким потрібне місце для проведення дозвілля. Без перебільшення можна сказати, що це один із кращих дитячих майданчиків, встановлених у Полтаві, – говорить Оксана Антонівна. – Щоб закріпити спільну дію жителів двору, хотілося провести свято, завдяки якому люди комунікували б між собою і ще більше здружилися. Ми подумали, як це можна зробити, і виникла ідея – запросити на свято людей безпосередньо під час спілкування, щоб вони також запрошували одне одного.

Для цього були виготовлені запрошення, які члени ініціативної групи роздавали протягом трьох вечорів біля під’їздів, на дитячих майданчиках, усюди, де можна було спілкуватися. Людей також просили передати запрошення своїм сусідам. Аби поїхати на екскурсію, потрібно було зареєструватися за вказаним телефоном. Таким чином охочих виявилося 90 чоловік, із них 50 – діти.

– Як з’ясувалося, більшість із цих діток ніколи не була у зоопарку. Та й батьки не були у «Бабусиному дворику». Отож, усі залюбки помандрували у гості до братів наших менших. У людей з’явилася можливість просто відпочити, поспілкуватися, – говорить Оксана Деркач.

А у дворі на вулиці Миру для дітей було влаштоване свято з мильними бульбашками, кольоровими кульками і цікавими розвагами з аніматорами. Поки малеча бавилася, у дорослих була можливість у невимушеній обстановці розпитати про цьогорічний «Бюджет участі», поговорити про те, що на Леваді вже зроблено, зокрема, наразі ремонтують дорогу на вул. Бідного, по провулку Рибальському, про хід робіт по проектах, які реалізуються, про плани на подальше.

– Уже стало доброю традицією проводити на території, де переміг проект «Бюджету участі», подібні свята, щоб закріпити спільну дію і ще більше згуртувати людей, – зазначає Оксана Антонівна. – Такі свята двору відбулися на вулиці Пушкарівській, на провулку Рибальському, вулиці Миру, були проведені Дні селищ Яківці та Вороніна. Зараз по «Бюджету участі» активізувалися жителі Крутого Берега і Вакуленців, запрошували до себе детальніше розказати про проект. Процес іде, люди гуртуються. І це добре!
Наталія Вісич, 11.09.2018, 12:23268
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень