20 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Із професійним святом вітали підприємців... та спортсменів

У глядацькому залі порожніх місць майже не лишилося.
Як не прикро, та нині в Україні підприємцем бути непросто. Однак усе ж знаходяться сміливі та амбіційні люди, які рухають економіку міста і країни вперед.

Ірина Григорова, власниця магазину товарів для творчості «Артландія».
Щорічно, першої неділі вересня, вони відзначають своє професійне свято. Грамотами та подяками, нагрудними знаками, квітами, оплесками та пам'ятними подарунками вітала міська влада бізнесменів, керівників та працівників підприємств у Палаці дозвілля «Листопад» 4 вересня.

Жодна галузь – освіта і культура, спорт і соціальний захист, охорона здоров'я і житлово-комунальне господарство – не може розвиватися без надійного економічного фундаменту, який створюється саме завдяки роботі великих підприємств, малого та середнього бізнесу. Тільки з початку року сума надходжень до міського бюджету від їхньої діяльності склала майже 900 млн грн, що майже на 23% більше, ніж торік.

Блискуче займаються своєю справою, збільшують надходження у бюджет міста, а ще – займаються благодійництвом, є постійними партнерами заходів, які організовують міські управління та відділи для дітей та молоді, для усіх полтавців та гостей міста. Серед таких і співзасновник компанії «Нова Пошта» Інна Поперешнюк. Цього дня вона отримала нагороду.

– Мені дуже приємно, що нашу роботу оцінили так високо і ми отримуємо нагороду, – зазначає вона. – Місце народження «Нової Пошти» – Полтава, тому приємно вдвічі, що це подяка від нашого міста. Ми активно долучаємося до різноманітних проектів, заходів, організовуємо власні. Переконана, усі маємо одну мету: аби наша Полтава ставала все кращою і кращою!

Нині кількість суб'єктів підприємницької діяльності міста становить понад 25 тисяч осіб. У Полтаві працюють понад 1,5 тисячі магазинів, 525 закладів ресторанного господарства, понад 150 закладів надання різноманітних побутових послуг. Майже 50 тисяч полтавців трудяться в промисловому комплексі міста.

Усіх присутніх на святі привітав міський голова Полтави Олександр Мамай:
– Нелегка ваша праця. Започаткувати і вести свою власну справу під силу особливим людям – розумним, ризиковим, відповідальним, здатним постійно вчитися і розвиватися, шукати нові методи. Полтавські підприємці – саме такі! І не важливо, ваш бізнес – це велике підприємство чи невеличке кафе. Головне – ви вкладаєте в нього розум, душу, фінанси. Я бажаю кожному з вас реалізації планів і задумів, вдалих угод та надійних партнерів. Нехай ваші проекти будуть успішними, справи – прибутковими!

Своїх колег поздоровив і голова ради підприємців міста Полтави Євгеній Дикань та разом із міським головою нагородив кращих із кращих подяками, грамотами у тому числі й із врученням нагрудних знаків.

Окрім того, під час урочистостей серед присутніх було розіграно десять вхідних квитків на закриту вечірку з нагоди свята, яка відбудеться у концерт-холі «Versal».

Особливим сюрпризом став ще один розіграш спеціальних подарунків від Олександра Мамая. Під час заходу розіграли десять сучасних велосипедів.

Неповторну атмосферу свята підтримував кавер-гурт «Дебош», виконали улюблені пісні сучасності й знайомі усім хіти минулого.

*****

П'ятого вересня спортсмени, тренери, любителі, уболівальники та всі прихильники активного здорового способу життя, фізкультурно-оздоровчого та спортивного рухів зібралися у залі Полтавського міського Будинку культури, щоб разом відзначити своє професійне свято.

Привітати спортсменів завітав міський голова Полтави Олександр Мамай:
– Вітаю усіх присутніх із Днем фізичної культури та спорту – святом прославлених спортсменів, тренерів і всіх, хто просто веде здоровий спосіб життя! Полтава багата на спортивні таланти. Наші спортсмени відомі далеко за межами області та України, зберігають і примножують славні традиції спорту, зміцнюють авторитет нашого краю. Ці успіхи – результат таланту і наполегливої праці спортсменів, великого внеску тренерів, активістів спорту. Бажаю всім спортсменам міцного здоров'я, великої удачі, наполегливості, наснаги та перемог! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту!

Традиційно на сцені закладу вручили почесні відзнаки і нагороди. Не обійшлося й без сюрпризу – серед присутніх розіграли 10 гірських велосипедів. І, звісно, до професійного свята усі працівники галузі отримали премії по 700 гривень. У фойє була представлена фотовиставка, на світлинах – сьогоднішні учні спортивних шкіл, тренери, заслужені тренери і майстри спорту. Гарний настрій у залі створювали вихованці кращих міських творчих колективів та кавер-група «Дебош».

Сергій Лещенко, 11.09.2018, 16:09269
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень