15 липня 2019 • № 28 (1564)
Rss  

«Декоративним культурам» повернуть техніку

26 вересня представники міської влади побували в КП «Декоративні культури», яке опікується зеленими насадженнями та порядком у парках і скверах. Головна тема розмови – техніка, що раніше була передана в руки приватних структур.

В актовому залі підприємства зібрався весь колектив. Цієї зустрічі чекали довго, адже різноманітні чутки вже давно ходили між працівниками. Їх спростували Олексій Чепурко, заступник міського голови Полтави з питань ЖКГ, депутати міської ради Андрій Матковський та Сергій Луценко.

– Уже неодноразово говорили про те, що депутати Полтавської міської ради проти ліквідації комунального підприємства, – зазначив Андрій Матковський. – Сьогодні була непроста розмова з людьми, які тут працюють. Безлад на підприємстві, як і в усьому нашому місті та комунальному господарстві. Немає дров, підготовки до зими, і я відверто можу сказати, що колишнє керівництво комунального підприємства навіть не думало про те, що в зиму воно працюватиме. Тобто була цілеспрямована політика на знищення комунальних підприємств. Однак тепер наша головна мета, і я особисто це проконтролюю, щоб уся комунальна техніка, незаконно передана приватним структурам, повернулася сюди.

Олексій Чепурко розповів про те, що складнощі виникли і з кадровим складом, а також повідомив про приблизні строки вирішення питання з технікою.

Тут є певні проблеми, пов'язані з тим, що приватному підприємству передали частину комунальної техніки. Це призвело до того, що звільнили 11 робітників, які на ній працювали. Звісно, такі події не могли не занепокоїти колектив. Щодо строків, то є юридична складова, ми це пояснили людям сьогодні: одного нашого бажання і команди недостатньо, щоб повернути техніку, є певна процедура, і ми за нею йдемо. Маємо підписані договори, у яких серед іншого прописані й терміни їх розірвання. На це може піти близько місяця, сподіваюся, що нам вдасться спрацювати швидше.

Андрій Матковський запевнив: майбутнім комунальних підприємств міста відтепер будуть опікуватися з особливою увагою, а до КП «Декоративні культури» з метою виявлення порушень з боку керівництва навідається контрольно-ревізійне управління.

– Я впевнений, що «Декоративні культури» у нас будуть найкращими, адже, які б не були часи, парки у нас були чудовими. Вважаю, що треба змінювати керівництво, відновлювати фінансування, закупляти техніку, вирішувати питання з реконструкції теплиць. І більш того, програма по боротьбі з амброзією має працювати, виконувати її має це підприємство, потрібна техніка і спеціальні препарати для знищення цієї рослини. Учора розпочалася перевірка контрольно-ревізійним управлінням, і за її результатами ми ще раз зустрінемося з колективом і розкажемо, хто як тут працював, які питання вирішував і хто яку відповідальність понесе. Головне – комунальним підприємствам бути, а Полтава має бути чистим, зручним містом.
Сергій Лещенко, 27.09.2018, 10:45200
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень