15 липня 2019 • № 28 (1564)
Rss  

Охорона громадського порядку в центрі уваги

Забезпечення безпеки у місті – питання складне і завжди нагальне. 25 вересня воно стало головним у порядку денному робочої наради в міськвиконкомі. Там обговорили питання функціонування пунктів охорони громадського правопорядку – де не вистачає приміщень, яким потрібні ремонти або інша допомога. Ініціював засідання голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики Сергій Луценко.

Участь в обговоренні взяли депутати міської та районних рад, представник міського відділу Національної поліції України, начальники та заступники начальників районних штабів по роботі з громадськими формуваннями, представники цих формувань.

На сьогодні в Київському районі міста діє дев'ять опорних пунктів. Проте двом із них, на Шевченка,115, та Балакіна,7, не вистачає працівників.

Заступник голови Київської районної у м.Полтава ради Сергій Дудко зазначив, що стан приміщень у всіх пунктах охорони правопорядку задовільний. Також посадовець розповів про співпрацю з головами органів самоорганізації населення та ОСББ, а також взаємодію з правоохоронними органами.

– Протягом літа райвиконком, громадські формування з охорони правопорядку спільно з відділенням Національної поліції провели два великих рейди у мікрорайонах Половки та Браїлки. А також вирішили доволі неприємну ситуацію із ночівлею просто на лавах біля пам'ятника Зигіну на Каштановій алеї людей без визначеного місця проживання. Це тривалий час створювало незручності та антисанітарні умови у сквері, де гуляють мами з маленькими дітьми.

У Шевченківському районі нині діє вісім пунктів з охорони правопорядку. Нестачі кваліфікованих кадрів тут немає, проте майже половина приміщень пунктів потребує ремонту.


Завідувач організаційного відділу Подільської районної у м.Полтава ради, заступник начальника районного штабу Ігор Терехов поінформував, що в десяти пунктах охорони правопорядку працює десять людей. Водночас два пункти у цьому районі не мають приміщення.

– Нині ми активно шукаємо приміщення для роботи опорних пунктів у Дублянщині та на вулиці Богдана Хмельницького, – наголосив Ігор Терехов.

Сергій Луценко зазначив, що депутати допоможуть у пошуку приміщень у Подільському районі. Також голова депутатської комісії повідомив, що протягом найближчого часу відбудуться робочі об'їзди пунктів охорони громадського правопорядку:

– Депутати хочуть перевірити стан приміщень, дотримання задекларованого режиму роботи. Окрім того, нам усім треба долучитися до пошуку відповідальних людей для заповнення вакантних посад у так званих опорних пунктах та пошуку приміщень, – наголосив голова депутатської комісії.

Підсумовуючи робочу нараду, Сергій Луценко зазначив, що саме тісна співпраця органів місцевого самоврядування, громадських формувань, правоохоронних органів, населення – це запорука спокою та порядку на вулицях міста.
Сергій Лещенко, 27.09.2018, 10:53165
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень