14 грудня 2018 • № 50 (1534)

Лондонський старт «Ворскли» у Лізі Європи

«Арсенал» (Лондон, Англія) – «Ворскла» (Полтава, Україна) – 4:2
Голи: Обамеянг (32), Уелбек (48), Обамеянг (56), Озіл (74) – Чеснаков (76), Шарпар (90+3)

«Арсенал»: Лено, Ліхтштайнер, Монреаль, Папастатопулос, Холдінг, Ельнені, Торрейра (Гендузі, 57), Мхітарян, Айуобі (Сміт-Роув, 70), Уелбек, Обамеянг (Озіл, 57)
«Ворскла»: Шуст, Артур, Даллку, Пердута, Чеснаков, Шарпар, Кобахідзе (Сергійчук, 77), Ребенок, Кравченко (Скляр, 70), Коломоєць, Кулач (Карека, 75)

Гра почалася за прогнозованим сценарієм з атак господарів, «Ворскла» стійко трималася. Та після півгодини гри в перспективній атаці Кравченко припустився помилки, пропускаючи м'яч на партнера, у результаті чого лондонці втекли в контратаку, наслідком якої став гол Обамеянга, який упіймав Шуста на протиході, – 1:0. Свій успіх автор першого гола міг повторити наприкінці тайму, та поцілив у дальню стійку. А з ударом Мхітаряна в дальню дев'ятку упорався Шуст.

Рахунок подвоївся на старті другого тайму, коли з ідеальної подачі Мхітаряна скористався Уелбек, головою забивши з воротарського майданчика, – 2:0. Третій гол, що його записав на свій рахунок усе той же Обамеянг, вийшов красивим за виконанням, і зірвав шалені овації на трибунах Емірейтс – 3:0. Згодом відзначився Озіл, до якого дійшла передача з правого флангу, – 4:0.

Здавалося, розгром неминучий, але «Ворскла» змогла зібратися і втекти від болісної поразки грізному «Арсеналу» завдяки голам капітана Чеснакова і Шарпара, після прицільного пострілу якого з-за меж карної зони суддя одразу ж дав фінальний свисток, – 4:2.