Знову ці щасливі останні хвилини

«Ворскла» (Полтава) – «Зоря» (Луганськ) – 2:1
Голи: Ребенок (65), Прийма (90, авт.) – Караваєв (70)

Ворскла: Богдан Шуст, Ігор Пердута, Владислав Кулач (Ніколас Карека, 83), В'ячеслав Шарпар, Володимир Чеснаков, Юрій Коломоєць, Дмитро Кравченко (Олександр Скляр, 73), Олександр Кобахідзе (Михайло Сергійчук, 43), Ардін Даллку, Артур, Павло Ребенок.

Глядачі ще підтягувалися на стадіон, а команди відразу вступили в гру, шукаючи шляхи до воріт суперника. Гості знали, що полтавці провели перед цим матч Ліги Європи в Лондоні, тому сподівалися перебігати господарів. Хоча й на полі команди створили у першому таймі майже однакову кількість моментів, але більш небезпечні вони були у «Зорі». В одному з епізодів захисник «Ворскли» Артур урятував команду, вибивши м’яч з лінії воріт.

У другому таймі «Ворскла» мала більш настирливий вигляд. Кулач увійшов у штрафний майданчик з правого флангу і м’яко навісив. Коломоєць ледь не дотягнувся головою, але на дальній штанзі партнера підстрахував Ребенок, замкнувши передачу ногою, – 1:0. «Зоря» включилася після пропущеного гола і тут же відігралася. Після подачі зі штрафного Караваєв випередив захисників і підрізав головою м'яч під стійку – 1:1.

У «Ворскли» вже складається традиція на останніх хвилинах зустрічі творити дива. Ось і цього разу Сергійчук заробляє пенальті, який не реалізовує Шарпар. Воротар угадав напрямок польоту м’яча і вибив його на кутовий. Стандарт виконав Ребенок, після його навісу на ближню стійку м’яч від ноги Прийми влетів у власні ворота луганців – 2:1. Ця п’ята поспіль домашня перемога – чудовий подарунок полтавцям до Дня міста.
«Ворскла» виходить на четверте місце в турнірній таблиці.

Результати інших матчів дев’ятого туру Прем’єр-ліги сезону 2018/2019: «Маріуполь» – «Олександрія» – 1:0, «Львів» – «Карпати» – 1:1, «Арсенал–Київ» – «Олімпік» – 1:3, «Динамо» – «Десна» – 4:0, «Шахтар» – «Чорноморець» – 3:0.