18 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Традиційний тижневий фестиваль

Наближається Міжнародний день музики – наше професійне свято, яке, звісно, стосується всіх, хто любить музику. Саме до цієї події в Полтаві й області пройде традиційний тижневий фестиваль мистецтв «Подаруй собі музику».

Спеціально в ці дні запрошений один з найвідоміших українських музикантів нашого часу, король скрипки, як його називає зарубіжна преса, Остап Шутко зі своєю родиною. Кожна зустріч з унікальною сім’єю – це феєрична музична подія. Чарівливість, акторська майстерність, прекрасні навички спілкування з залом мали шалений успіх (і не-одноразово) у Кременчуці й Горішніх Плавнях, Зінькові й Карлівці, Машівці й Нових Санжарах. І нині нестримний потік творчості відчують у своєрідних «Уроках музики» учні загальноосвітніх шкіл Полтави, Кременчука, Диканьки, Гадяча, Лубен, Гребінки, Шишак і Пирятина. Це вже як подарунки до Дня вчителя.

8 жовтня в Полтаві в залі музичного училища дає свій перший сольний концерт 15-річний піаніст Роман Шутко з програмою, до якої увійшли класичні твори Бетховена, Ліста, Шопена, авторські джазові композиції, обробки музики відомих зарубіжних естрадних груп. Своєю блискучою віртуозністю він нагадує юного Ференца Ліста.

У Полтаві концерти, присвячені Музиці, подарує цвіт нашої культури – філармонія, музичне училище, симфонічний оркестр, національний оркестр народних інструментів з Києва.

3 жовтня Музику як виразника величі у творчості у ПД «Листопад» продемонструють кращі артистичні сили Полтави – члени національної Всеукраїнської музичної спілки. Це стане доказом нашого об’єднання заради краси, любові, доброти. До речі, у фойє Палацу в цей день відома торговельна марка «Гармонія» презентує свою нову продукцію. Із самим генеральним директором молокозаводу Володимиром Дорошем хочу провести у залі галереї мистецтв незвичну творчу зустріч – концерт 9 жовтня.

Є що сказати, є що послухати у камерній обстановці.

Такі фестивалі дають змогу підтримати авторитет культури нашого міста, зберегти духовність у людському житті, зібрати разом цікавих людей, підживлювати серця, розум і душу.

Герман Юрченко, заслужений діяч культури України
Іван Мольченко, 27.09.2018, 12:45337
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень