18 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Безплатне харчування і проїзд, відродження диспетчерської, опалення — ці та інші питання розглянули на апаратній нараді

У понеділок, 8 жовтня, відбулася щотижнева апаратна нарада за участі керівників структурних підрозділів міськвиконкому, комунальних організацій та підприємств міста, депутатів. Її провів секретар міської ради Олександр Шамота.

На порядку денному – найактуальніші питання: початок опалювального сезону, безплатне харчування дітей у закладах освіти, пільгове перевезення пасажирів, стан водопровідних мереж та благоустрій у місті.


До сезону готові

За інформацією начальника комунальної організації «ЖЕО №2» Олександра Ландаря, житлові будинки, які перебувають на балансі міста, готові до опалювального сезону на 100%, окрім тих, де проводяться капітальні ремонти (нині таких сім). Нині триває робота з підготовки до зими будинків, що перебувають на балансі ОСББ.

– Я сподіваюся, що ми зможемо оперативно допомогти у підготовці до опалювального сезону ОСН та ОСББ, якщо це буде потрібно, – зазначив секретар міської ради.

Готують до опалювального періоду і заклади освіти. За останніми даними, 37 закладів загальної середньої освіти з централізованим теплопостачанням готові до опалювального сезону. У спеціалізованій загальноосвітній школі №3, де нині тривають реставраційні роботи, до початку опалення ще не підготувалися, проте до старту сезону обіцяють забезпечити теплом кабінети, у яких навчаються діти. Забезпечити опалення готова й електрокотельня ЗОШ № 35.

ЗОШ №№8, 25, 36 мають власні теплогенераторні. На цьому тижні проводитиметься робота з розпломбування котельні школи №8.

Дошкільнята також будуть у теплі: 40 закладів з централізованим постачанням готові розпочинати опалення. Десять закладів дошкільної освіти міста мають власні теплогенератори, п’ять з них – не розпломбовані, із ними працюватимуть цього тижня.

Сергій Котов, начальник управління охорони здоров'я, повідомив, що всі лікарні та амбулаторії міста готові до опалювального сезону на 100%.

Останнє попередження недобросовісним перевізникам

Нагадаємо, на останній апаратній нараді Юрій Сябро, начальник відділу транспортних перевезень та зв'язку, зазначав, що питання безоплатного проїзду для пільговиків із перевізниками погоджене.

– Щодо безплатного перевезення пільгових категорій полтавців, то з усіма перевізниками проведено роботу, зустрічі, – доповідав посадовець.

Однак нині у Полтаві деякі міські перевізники продовжують відмовляти у перевезенні громадянам пільгових категорій. За минулий тиждень у відділі транспортних перевезень та зв'язку провели моніторинг таких звернень.

– У п'ятницю ми направили лист з останнім попередженням щодо пільгового перевезення громадян до перевізників, які не дотримуються умов договору. У разі невиконання наших вимог такі договори будуть достроково розриватися, – повідомив начальник відділу зв'язку та транспортних перевезень Юрій Сябро.

За міським транспортом стежитиме комунальне підприємство

Тема громадського транспорту звучала й в іншому контексті: під час апаратної наради стало відомо, що товариство «Трек Сервіс Контроль» припинило виконання своїх функцій. Юрій Сябро повідомив, що організація не виконувала покладених на неї обов’язків: ані статистики про кількість транспорту, ані контролю за рухом там не проводили.

Іншому приватному підприємству функції вирішили не передавати, натомість приступили до відновлення комунального підприємства «Центральна диспетчерська служба міських пасажирських перевезень».


Безплатне харчування на особливому контролі

Перший заступник начальника управління освіти Ірина Надіна повідомила, що на сьогодні процедура закупівлі послуг з організації харчування завершена:

– Із 40 лотів на п’ять лотів оголошена нова процедура. Це 23, 27, 25, 35, 39 школи. Аукціон відбудеться 18 жовтня. Якщо все буде, як ми плануємо, то 23–25 жовтня ми зможемо розпочати безплатне харчування пільгових категорій учнів у закладах.

Станом же на 5 жовтня відбулися аукціони по 27 лотах і вже укладені договори з надавачами послуг. На сьогодні готовий проект наказу щодо відновлення харчування в цих закладах з 8 жовтня. Проте один із учасників торгів – «Світ продуктів» – направив скаргу до Антимонопольного комітету щодо восьми закладів (ЗОШ №№ 4, 11, 12, 19, 20, 22, 28, 38). Протягом трьох робочих днів їх розгляне Антимонопольний комітет.

Питання благоустрою міста

Під час апаратної наради заслухали інформацію про поточний стан водогонів та каналізаційних мереж міста. Заступник міського голови Олексій Чепурко надав доручення інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста спільно з комунальними підприємствами проінспектувати відновлення асфальтного покриття по об'єктах, де виконувалися ремонтні роботи.

– Нині це носить масовий характер. Після розкопок не відновлюється асфальтове покриття. Тому ми повинні проінспектувати всі ці об'єкти, надати приписи та почати відновлювати благоустрій, де він порушений, – зауважив Олексій Чепурко.

Окрім того, обговорили питання прибирання міста в осінній період. Секретар міської ради зауважив, що нині існує проблема з браком двірників:

– На наступному тижні підрядна організація, що виграла тендер, вийде на прибирання нашого міста. Щодо двірників КП «ЖЕО №2», то їх не вистачає. Підприємство набирає людей на цю роботу, там з’явилася можливість підвищити зарплати. Нині в КП «ЖЕО №2» близько 350 двірників, а потрібно 500.

Коли ж таки підуть ліфти?

Під час апаратної наради заступник директора підприємства «Будкомплект» Олександр Олепір поінформував про хід ремонтів ліфтового господарства міста. Секретар міської ради дав доручення начальнику КП «ЖЕО №2» Олександру Ландарю перевірити достовірність інформації щодо роботи ліфтів. Уточнену інформацію щодо планових дат пуску ліфтів можна буде знайти з 9 жовтня на сайті міської ради.

Кадетському корпусу бути!

Олександр Шамота повідомив, що Кадетський корпус отримає допомогу.

– У п’ятницю відбулася зустріч із головою судової адміністрації України, на якій було досягнуто домовленості щодо передачі будівлі Кадетського корпусу до державної, а саме до судової адміністрації, – пояснив посадовець. Ми отримали гарантії того, що споруду приймуть якомога швидше, а відповідно швидше розпочнуться ремонтні роботи.
Сергій Лещенко, 11.10.2018, 13:42258
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень