20 червня 2019 • № 25 (1561)
Rss  

У селищі Лісок відкрили оновлену амбулаторію

Андрій Матковський поспілкувався з місцевими жителями.
У Ліску оновили місцеву амбулаторію, яка вперше відкрила двері ще у 2008 році. Утеплені стіни, нове обладнання та щасливих пацієнтів побачили представники місцевої влади, які завітали сюди. Серед них депутати міської ради Андрій Матковський та Володимир Корчака, начальник міського управління охорони здоров’я Сергій Котов.

Директор КП «Центр ПМСД №3» Тетяна Мунтян демонструє нове обладнання.
На оновлення амбулаторії з міського бюджету виділено понад 446 тис. грн. На ці кошти провели зовнішнє утеплення лабораторії, капітальний ремонт системи опалення, ремонтні роботи в кабінетах педіатра та сімейного лікаря, денному стаціонарі, холі.

Про укомплектацію амбулаторії розповіла Тетяна Мунтян, директор комунального підприємства «Центр Первинної медико-санітарної допомоги №3» Полтавської міської ради: «Заклад повністю заповнений відповідно до табеля оснащення. З нового обладнання тут закуплений за кошти Світового банку дефібрилятор, він має змогу знімати кардіограму і проводити стабілізацію ритму. Також є кардіограф, шафа стерилізації, центрифуга, для утилізації голок закуплені голкоспалювачі. Амбулаторія комп’ютеризована і приєднана до мережі інтернет для роботи з пацієнтами та укладання декларацій. Пацієнти можуть пройти лікування в денному стаціонарі та зробити всі необхідні маніпуляції. При необхідності хворих направляють до вузькопрофільних фахівців третьої міської лікарні, можливе тут навіть і дистанційне консультування».

Андрій Матковський був приємно вражений побаченим: «Пригадую, як відкривав цю амбулаторію у 2008 році в рамках програми «Місто без околиць». Нині вона значно змінилася на краще. Ми розуміємо, скільки коштує транспорт, скільки нервів витрачає хвора людина, їдучи на прийом до лікаря за десять кілометрів, і потім стоїть у черзі, це дуже-дуже незручно. Саме тому працює ця амбулаторія, яка стала справжнім центром оздоровлення».

Представники влади поспілкувалися з місцевими жителями і вислухали пропозиції. Найближчим часом планується направити сюди отоларинголога та гінеколога, а також вирішити ситуацію з аптечним пунктом.
Володимир Сулименко, 11.10.2018, 13:50251
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень