25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Комунальну техніку повернули громаді


На комунальне підприємство «Декоративні культури» у п'ятницю, 5 жовтня, повернули техніку, яка понад місяць тому за договором оренди була передана приватному підприємству.

Під час підписання актів прийому техніки.
– У серпні тепер уже колишній міський голова Олександр Мамай підписав розпорядження про передачу в оренду двох комунальних автовишок, двох тракторів і самоскида приватній структурі. Члени виконавчого комітету міської ради 8 серпня майже одноголосно його підтримали, тільки троє утрималися від голосування. Рішення мали затвердити на засіданні сесії Полтавської міськради, однак цього не сталося, – розповідає виконувач обов'язків директора КП «Декоративні культури», депутат міської ради Сергій Луценко. – Після дострокового припинення повноважень міського голови секретар міської ради Олександр Шамота, перший заступник міського голови Андрій Лямін, заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко, голова найбільшої депутатської фракції Андрій Матковський і депутати міської ради, які боролися за це підприємство, одним із головних своїх завдань вбачали повернення цієї техніки, адже вона належить полтавській громаді.

Чекати цього довелося понад місяць.

– У результаті діалогу між нинішньою владою з керівництвом приватного підприємства був знайдений компромісний варіант розв'язання проблеми, – говорить Сергій Луценко. – Як виконувач обов'язків директора у п'ятницю я підготував лист щодо повернення техніки на підприємство у зв'язку з виробничою необхідністю, адже напередодні в Полтаві був буревій, який поламав дерева, і їх потрібно спилювати. Без автовишок ці роботи ми не можемо виконувати. Узагалі це було нерозумно – передавати в оренду комунальну техніку підприємства, що обслуговує 35 скверів, парків, алей. Тепер вона буде працювати на користь міста, а підприємство зможе виконувати всі ті функції, які воно виконувало багато десятків років. Тепер у юридичній площині узгоджується питання щодо розірвання вищезазначеного договору.

Через те що частину техніки КП «Декоративні культури» віддали в оренду, 11 працівників підприємства були змушені піти працювати у приватну структуру. Нині три водії повернулися, серед них і тракторист Микола Білозоренко, котрий працює тут 34 роки.

– Пішов за трактором, мені нічого іншого не залишалося, – говорить він. – Без автовишки дерево не спиляєш, тож роботи нам не було. Тепер з ним і повернувся. Ми десятиріччями займалися спилюванням аварійних дерев, доглядом за парками, скверами. Будемо знову працювати.

– З радістю зустрічаємо людей, котрі повертаються у рідний колектив, – говорить Сергій Луценко. – Наразі є кадрова проблема – пильщики, які пішли через цю ситуацію з нашого підприємства, залишилися працювати у приватній структурі. Їм там запропонували більшу зарплату. Але будемо шукати розв'язання цієї проблеми, хоча таких фахівців у центрі зайнятості не знайдеш. Адже людина, яка працює на вишці, повинна мати досвід, стаж, відповідні допуски, не боятися висоти. Нині роботи у парках і скверах достатньо. Тільки минулого четверга за дві години до футболу я приїхав до стадіону, щоб перевірити, чи прибрана територія на майдані Незалежності, біля фонтану, Будинку культури. І прямо на моїх очах сухий каштан упав на тротуар, за три метри від цього місця прогулювалася мама з дитиною у візочку. Такі речі не можна допускати, аварійні дерева потрібно своєчасно зносити. Тож будемо працювати.
Наталія Вісич, 11.10.2018, 13:55235
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень