18 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Депутати міськради відзвітували про зроблене перед жителями Крутого Берега й Вакуленців

13 жовтня біля приміщення Будинку культури на Крутому Березі відбулася зустріч депутатів Полтавської міської ради Андрія Матковського та Юлії Мелкумової з жителями цього селища та сусідніх Вакуленців.

Вона стала першою серед низки звітів, які найближчим часом проведуть народні обранці, які представляють фракцію «БПП «Солідарність».

– Наша команда ніколи не втрачала зв’язок із виборцями, – зазначив Андрій Матковський. – Уже третій рік поспіль у жовтні ми звітуємося, що зроблено, і плануємо, що треба зробити в наступному році. Саме за цей округ у міськраді відповідає Юлія Альбертівна, і, хоча вона нещодавно народила, та не забуває про свої депутатські обов’язки, працює: тут і пісок був завезений, і дитячий майданчик установлений, і свято селища відбулося…

За словами Юлії Мелкумової, у Крутому Березі й Вакуленцях було та залишається ще багато проблем, однак разом зі своїми колегами вона намагається їх поступово розв’язати.

– Ми зробили ремонт амбулаторії, заасфальтували дороги, – розповіла депутат. – Цього року почали робити тротуари. Поки що – до школи, далі продовжуватимемо. Також відремонтували клуб. Це старовинна будівля, і вона була в дуже поганому стані. Поставили в школі нові вікна. У селище знову почав ходити пільговий транспорт. Намагаємося робити все, щоб люди на околицях почували себе, як у центрі Полтави.

І зроблено було б набагато більше, якби не проблеми з виконанням Програми розвитку житлово-комунального господарства, переконаний Андрій Матковський.

– Ми два роки намагалися щось робити, ініціювали гарні програми, – сказав представник міськради. – От, наприклад, у вас тут амброзія скошена, а в деяких місцях це справжня проблема. Гроші на її ліквідацію ми виділили, та ніхто нічого не зробив. У сумі майже 300 млн грн закладене фінансування на ремонт доріг, та 100 млн грн із них досі лишаються невикористаними, графіки робіт порушені, а тому люди марно чекають на проїзди, тротуари. У вас-от не намальовані «зебри», хоча це небагато коштів потребує, спиляні не всі аварійні дерева, є проблеми, як і в інших районах Полтави, із вивозом сміття…

Жителів Крутого Берега й Вакуленців дуже турбують ями на дорогах, відкриті люки, відсутність дорожніх знаків, пішохідних переходів.

– Хотілося б, аби в нас облаштували зупинки, поклали «лежачих поліцейських», бо й на машинах, і на мотоциклах у нас просто «літають», установили для водіїв на кінцевій зупинці туалет, – зазначив заступник голови селищного комітету Вакуленців Костянтин Рябіко.

Також люди просили в депутатів зробити грейдерування поля, на якому діти в теплу пору року грають у футбол, установити сміттєві баки, знаки пожежних гідрантів, облаштувати пляж після цьогорічного розливу Ворскли.

Разом із місцевими жителями представники влади намітили, на що слід звернути увагу наступного року.

– Продовжимо реконструкцію Будинку культури, – повідомив Андрій Матковський. – Тут потрібен туалет, і можливість зробити його є. Давно люди чекають і на аптечний пункт. Його можна зробити теж у рамках реконструкції. Також треба наводити порядок із транспортом.

Громадяни, які користуються маршрутками, що їздять через Крутий Берег на Вакуленці, скаржаться на бруд у салонах, лайки водіїв, паління, стягування плати за проїзд із пільгових категорій громадян тощо.

– Мабуть, єдина можливість розв’язати проблему – закупити комунальні автобуси й запустити їх за програмою «Місто без околиць», – зауважив депутат. – Тоді міська рада зможе впливати на ситуацію – контролювати графіки руху, регулювати ціни, слідкувати за поведінкою водіїв. У грудні ми прийматимемо бюджет, закладемо гроші на придбання 20 нових автобусів та співпрацю з ЄБРР, що дозволить нам купити для Полтави нові тролейбуси.
Віолета Скрипнікова, 24.10.2018, 15:55225
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень