24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Про вже зроблене і плани на майбутнє: депутати звітувалися перед жителями Ліска

Представники команди Андрія Матковського, депутати фракції «БПП «Солідарність» міської та районних рад розпочали щорічну звітну кампанію. Про те, як пройшов звітний рік, що вдалося зробити за цей час, жителям селища Лісок днями розповів Володимир Корчака.

А виконати вдалося чимало: нещодавно у селищі відкрилася оновлена амбулаторія, яку забезпечили всім необхідним обладнанням, встановлювали опори вуличного освітлення, готували житловий фонд до осінньо-зимового періоду, надавали матеріальну допомогу тим, хто цього потребує.

Проте, додає Володимир Корчака, проблеми в Ліску все ще залишаються. Нині необхідно вирішити питання транспорту, оскільки нині селище обслуговує лише один автобус, та й дорогу для нього необхідно відремонтувати.

– Для нас уже стало традицією проводити подібні звіти, нині це вже третій річний, – розповів Володимир Корчака. – Тепер головне – отримати завдання від людей, так ми можемо точно розставити пріоритети.

Місцеві до такого режиму роботи звикли й охоче приходять на зібрання. У період між ними теж склавши руки не сидять: нагальні питання вирішують через власний селищний комітет.

– З депутатами ми працюємо дуже плідно – і вони з нами, і ми з ними, – каже Зінаїда Абакумова, голова селищного комітету. – Усі проблеми розв’язуються спільно. Якісь звернення є до селищного комітету – я набираю Володимира Михайловича, і ми все вирішуємо. Нині перше питання – транспорт. Наше селище із чотирма тисячами жителів відрізане від центру залізницею, тож автобус з інтервалом руху майже у дві години не зручний. Із того, що вже зроблено, найбільше радує комфортна амбулаторія, тепер і сімейні лікарі у нас є, і умови чудові.

Жителі Ліска кажуть: увага з боку міської влади допомагає гуртуватися й самим, адже завжди можна попросити про підтримку там, де не вистачає власних ресурсів.

– На зупинках облаштували світло, гарно зробили одну дорогу, на черзі ще одна, – каже жителька Ліска Тетяна Мірошниченко. – Було б добре встановити додатковий дитячий майданчик, адже селище молоде й дітей багато, у старшого покоління є і по троє, і по четверо онуків. Нові сім’ї вирішують тут селитися, словом, майданчик потрібен.

– Ось минулого року зробили дороги селищем – чудово, – додає односелець Тетяни Станіслав Курило. Але хочеться, щоб зробили й далі. У принципі, якщо працюватимуть такими темпами – буде лад.

Проблеми в селищі будуть розв’язані, запевнив людей під час спілкування Андрій Матковський. Так, у 2019-му депутатський корпус запланував придбання 20 автобусів, які будуть у комунальній власності міста. Тож перевізники більше не диктуватимуть свої умови, й навіть віддалені куточки Полтави будуть забезпечені транспортом.

– Ми вже домовилися про проведення толоки наступного року. Коли буде гарна погода, вийдемо разом з громадою на очищення пляжу, – зазначив Андрій Матковський. – Також я пообіцяв, що ми розглянемо можливість встановлення тут ще одного дитячого майданчика. У цьому районі є кілька будинків на вулицях Сортувальній і Деповській, які раніше отримували опалення від депо «Укрзалізниці». Вони могли залишитися без теплопостачання. Однак цього року нам вдалося прийняти компромісне рішення – і тепло в людей буде, дякую за це керівництву підприємства. Але депутати вже віднайшли кошти, і по закінченні опалювального сезону ми будемо радитися із жителями, що для них краще – збудувати нову котельню для всіх будинків чи допомогти людям із проектуванням та закупівлею обладнання, щоб кожен у своїй квартирі міг установити опалювальний прилад.
Сергій Лещенко, 24.10.2018, 15:58196
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень