25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Посмішки осені в традиційній естафеті

Нечасто осінь радує в дні легкоатлетичних змагань сонячною погодою. Та цього року зробила приємний подарунок для учасників естафети на призи газети «Полтавський вісник», які зібралися продемонструвати свій командний дух і швидкість біля Парку культури та відпочинку «Перемога». Традиційно захід приурочили до Дня захисника України та Дня українського козацтва.

Під час урочистого відкриття естафети.
Усіх спортсменів – і тих, хто вже має досвід участі в естафеті, і тих, хто вирішив спробувати свої сили тут уперше (а були й такі), привітала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко:
– Приємно, що ця чудова традиція продовжує жити і залучає нові й нові покоління. Кожного року на цьому місці наша молодь доводить, що спорт – це чудово, командний дух надає сил та наснаги до перемог, а здорова спортивна конкуренція може бути і є!

Цей спортивний захід проводять з 1948 року, а заступник редактора газети «Полтавський вісник» Віталій Скобельський особисто бере участь у його підготовці вже 18 років:
– Сьогодні у складі команд вищих навчальних закладів стартують ті, хто 18 років тому тільки-но побачив світ. І це яскравий приклад того, як живе і розвивається традиція. Кожного року молодь приходить сюди і знову й знову доводить, що Полтава – це спортивне місто.

У забігах узяли участь понад 500 представників учнівської та студентської молоді. Серед них спортивні та витривалі, сильні й активні хлопці та дівчата – команди з полтавських шкіл, професійно-технічних училищ, вищих навчальних закладів. Легкоатлетична естафета вбирала в себе три окремих забіги для кожної вікової категорії учасників, серед яких молодші школярі та дівчата ПТУ, старші школярі 9–11 класів, забіг хлопців ПТУ та студентів вишів.

Цьогорічною новинкою забігу став оновлений, для створення більшої безпеки учасників, маршрут. Відтепер він охоплює Першотравневий проспект, вулицю Садову та територію парку культури і відпочинку «Перемога».

Після запеклої боротьби між учасниками змагань були визначені переможці та призери. Ними стали:

- серед молодших школярів:
1) гімназія №13, 2) гімназія №33, 3) гімназія №17;

- серед старших школярів:
1) ЗОШ №3,
2) гімназія №9,
3) ЗОШ №34;

Заступник редактора «Полтавського вісника» Віталій Скобельський вручає кубок переможцям у наймолодшій віковій групі – команді гімназії №13.
- серед технікумів та коледжів:
1) політехнічний коледж,
2) юридичний коледж,
3) технікум нафти і газу;

- серед дівчат ПТУ:
1) професійний ліцей,
2) ПТУ №31,
3) Полтавське вище професійне училище ім.А.О.Чепіги;

- серед хлопців ПТУ:
1) професійний ліцей,
2) електрорадіотехнічний ліцей,
3) центр професійно-технічної освіти;

- серед студентів вишів:
1) Полтавський національний технічний університет,
2) Полтавський національний педагогічний університет,
3) Українська медична стоматологічна академія.

Переможці змагань були нагороджені грамотами управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому та кубками редакції газети «Полтавський вісник». Окрім того, на всіх переможців та призерів чекали солодкі подарунки.
Фото на згадку.
Володимир Сулименко, 24.10.2018, 16:05209
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень