19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Опалення, утримання будинків та змістовні канікули: із чергової апаратної наради

У понеділок, 22 жовтня, відбулася традиційна апаратна нарада, на якій обговорили найнагальніші питання життєдіяльності міста. Провів її секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

Комунальники до опалювального сезону готові

Першим питанням у порядку денному стало опалення, якого одні полтавці чекають з нетерпінням, а інші з острахом, адже подорожчання ціни на газ не здешевить тепло.

Секретар міської ради наголосив, що всі відповідальні служби міста готові оперативно відреагувати на зниження температури повітря та вчасно і без перешкод запустити тепло.

Із цього приводу виступили й голови Київської, Шевченківської та Подільської районних у місті Полтава рад. Вони повідомили про готовність будинків з центральною та індивідуальною системами опалення до прийому теплоносія. Також звернули увагу на будинки, мешканці яких відмовляються платити за послуги КП ЖЕО №2 або створювати ОСББ. Без тепла їх не залишать, однак із жителями проводитимуть роз’яснювальну роботу.

Полтавців просять стати відповідальнішими

Звернули увагу й на іншу нагальну проблему комунальної сфери міста – стан житлового фонду. Начальник комунального підприємства «ЖЕО №2» Олександр Ландар звернувся до полтавців із проханням слідкувати за чистотою та порядком у під'їздах своїх багатоповерхових житлових будинків. Заступник міського голови Олексій Чепурко прокоментував цю ситуацію.

– Внесемо зміни в програму розвитку житлово-комунального господарства, і будемо разом із жителями співфінансувати ремонтні роботи. Тільки тоді вони будуть дивитися за своїми під’їздами та оберігати їх. Влада не відмовляється від проведення ремонтів, ми робили це й продовжимо робити, однак мешканці мають стежити за станом своїх будинків. Я не кажу про всіх, однак є справді жахливі приклади. Я бачив не один випадок, коли нові ліфтові кабіни, що були в ідеальному стані, за кілька місяців ставали жахливими.

Діти відпочиватимуть змістовно

З 22 жовтня по 26 жовтня учні загальноосвітніх навчальних закладів міста пішли на літні канікули. Питання організації змістовного дозвілля на тиждень для учнів Полтави розглянули на засіданні спільно з відповідальними управліннями.

– У кожному закладі розроблено і затверджено план осінніх канікул відповідно до методичних рекомендацій та правил безпеки життєдіяльності, враховуючи індивідуальні особливості дітей різних вікових категорій, – зазначила перший заступник начальника управління освіти міськвиконкому Ірина Надіна. – Особливу увагу приділено спортивно-оздоровчій роботі, екскурсійній діяльності. На час канікул працюватимуть гуртки всіх профілів. Передбачені засідання наукових товариств та літературних студій.

Заходи, екскурсії, зустрічі та квести підготували для маленьких та юних полтавців і комунальні спортивні заклади, а також заклади культури.

Олександр Шамота акцентував увагу відповідальних керівників управлінь на необхідності приділити особливу увагу питанню безпечного перевезення учнів під час екскурсійних поїздок до інших міст.

Коли верстався номер, стало відомо, що на засіданні виконкому було ухвалено рішення про початок опалювального сезону.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 25.10.2018, 13:55210
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень