19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Із засідання виконкому: про початок опалювалювального сезону, виділення коштів полтавцям до професійних свят, відшкодування витрат за пільговий проїзд та перевезення окремих категорій громадян

24 жовтня відбулось чергове засідання виконавчого комітету, яке провів секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота. На ньому було розглянуто та затверджено низку важливих питань.

У зв’язку зі зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря на території міста, відповідно до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України, під час засідання виконавчого комітету було ухвалено рішення «Про початок опалювального сезону». Теплопостачальним організаціям, управлінню житлово-комунального господарства, головам житлово-будівельних кооперативів, ОСББ, відомчим житлово-експлуатаційним дільницям та іншим організаціям дане доручення в межах повноважень забезпечити виконання цього рішення.


Олександр Шамота підкреслив, що запуск тепла в міських лікарнях та дитячих садках розпочався ще 22 жовтня.

Ухвалено і рішення «Про виділення коштів за Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення м.Полтава «Турбота» на 2018 рік». Так, будуть проведені виплати:

• матеріальна допомога до Дня працівника соціальної сфери і до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва по 700 грн кожному для осіб, що працюють у закладах, установах та інших організаціях соціальної сфери та галузі культури відповідно до списків, наданих керівниками зазначених закладів, установ та інших організацій, загальною сумою
2 млн 563 тис. 400 грн.
• одноразова матеріальна допомога 27 учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення – жителям Полтави (за зверненням) по 1 тис. грн кожному загальною сумою 27 тис. грн.
• матеріальна допомога на лікування дитини полтавки – 20 тис. грн.
• фінансування громадської організації «Міська асоціація дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства м. Полтави» для проведення реабілітації дітей з інвалідністю до 18 років, хворих на дитячий церебральний параліч та інших, яким показано надання медичних послуг з реабілітації (лікування) в ТзОВ «Міжнародна клініка відновного лікування» в Трускавці, на загальну суму 81 тис. 522 грн.

На виконання програми «Турбота» 188 тис. 728 грн будуть розподілені відповідно до розрахунку розподілу фінансування за пільгове перевезення окремих категорій громадян за вересень 2018 року між транспортними підприємствами.

9 млн 195 тис. 364 грн будуть виплачені перевізникам за пільговий проїзд електротранспортом та автомобільним транспортом окремих категорій громадян у Полтаві за вересень 2018 року, відповідно до рішення «Про компенсаційні виплати перевіз-никам за пільговий проїзд електротранспортом та автомобільним транспортом окремих категорій громадян у м.Полтава».

Одноголосно підтримали і рішення «Про відшкодування витрат із міського бюджету за пільговий проїзд у міському пасажирському транспорті-тролейбусі за вересень 2018 року». Так, КП «Полтаваелектроавтотранс» будуть відшкодовані кошти у сумі 389 тис. 119 грн відповідно до розрахунків на забезпечення пільгового проїзду в міському пасажирському транспорті-тролейбусі учнів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів Полтави до місця навчання і додому за вересень поточного року.

Також під час засідання виконкому секретар міської ради подякував полтавцям, які надавали гуманітарну допомогу в зоні проведення АТО, та вручив відзнаки Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції», були нагороджені працівники Полтавського обласного центру стоматології – стоматологічної клінічної поліклініки.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 25.10.2018, 15:43199
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень