20 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

На ринг викликаються…

Учасників турніру вітає Роман Товстий.
Справжнє спортивне свято відбулося цими днями для любителів боксу Полтавщини: на базі дитячо-юнацької спортивної школи №4 відбувся чемпіонат області серед молоді. Участь у ньому взяли понад півсотні юнаків, які представляли десять команд нашого регіону. Серед них – ДЮСШ №4, ДЮСШ «Олімпійські надії» (Полтава), школи вищої спортивної майстерності (Миргород), СДЮШОР та спортклубу «Легіон» (Кременчук), спортклуб «Алекс» (Заводське).

Цього року чемпіонат присвячено нашому земляку Дмитру Коряку, який загинув, захищаючи незалежність батьківщини на Донбасі. Тож відкриття змагань було напрочуд урочистим. Після парадного виходу на ринг учасників змагань прозвучав Гімн України. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять воїна-героя. Учасників змагань привітав заступник голови Полтавської ОДА, перший віце-президент обласної федерації боксу Роман Товстий:

Поєдинки були напруженими – ніхто не хотів програвати!
– Ми підтримували і підтримуватимемо наших спортсменів. Вони завжди працюють над собою і показують гарний результат. Тому впевнений, що і цього разу він буде вагомим. А наше завдання і надалі допомагати розвивати потенціал дітей, юнаків, які хочуть займатися цим видом спорту.

До слів вітань юним боксерам долучилися і побратим Дмитра Коряка, депутат Полтавської облради Ігор Скляр та президент федерації боксу Полтавщини Михайло Мельник, побажавши спортсменам нових перемог на ринзі.

– Бокс з кожним роком стає все популярнішим на Полтавщині, – поділився думками з кореспондентом «ПВ» заслужений тренер України Костянтин Семеняга. – Цьому сприяють не лише успіхи наших боксерів на міжнародній арені, але й увага до розвитку цього виду спорту на місцях. А відтак майбутнє у боксу в нашій області гарне. Ось і ці змагання зібрали кращих молодих боксерів з Полтави, Миргорода, Кременчука, Заводського, серед яких є не лише спортсмени-розрядники, але й кандидати у майстри спорту. За результатами змагань буде сформовано і збірну Полтавщини, яка візьме участь у чемпіонаті країни у Житомирі.

Уже перші бої засвідчили, що навіть більш досвідченим молодим боксерам перемоги легко не діставалися. Зрештою чемпіонами у своїх вагових категоріях стали:

– Максим Вергал (СДЮШОР, Кременчук, 49 кг);
– Давид Ян («Олімпійські надії», Полтава, 52 кг);
– Данило Яковлєв (ДЮСШ-4, Полтава, 56 кг);
– Олексій Цимбал (СДЮШОР, Кременчук, 60 кг);
– Руслан Оніщенко («Алекс», Заводське, 64 кг);
– Владислав Мальований (ДЮСШ-4, Полтава, 69 кг);
– Данило Сіроштан (ДЮСШ-4, Полтава, 75 кг);
– Микита Назаренко (СДЮШОР, Кременчук, 81 кг);
– Дмитро Бордюг (СДЮШОР, Кременчук, 91 кг)
– Владислав Сидорук («Олімпійські надії», Полтава, 91 кг +).

Чемпіони та призери відзначені медалями та дипломами, які вручив начальник управління сім’ї, молоді і спорту Полтавської ОДА Олександр Буцький.
Віталій Скобельський, 25.10.2018, 16:40379
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень