15 липня 2019 • № 28 (1564)
Rss  

Зі святом, небайдужі душею!


Своєю щоденною працею працівники соціальної сфери допомагають усім, хто цього потребує.

Розуміють людей, відчувають біль іншого, радіють чужому щастю, слідкують за виплатами пенсій та матеріальної допомоги, усе це – про працівників соціальної сфери.

Своє професійне свято вони відзначають у першу неділю листопада. Напередодні свята, минулого четверга, близько тисячі людей зібралося на урочистості і святковий концерт під назвою «Життя у променях добра» у Палаці дозвілля «Листопад». Серед запрошених – працівниця відділу обслуговування громадян у Полтавському районі Алла Гальченко. Свою роботу любить і каже, що у соціальній сфері «випадкові» люди не затримуються:

– Із власного досвіду скажу: якщо відчуваєш, що хочеш допомагати людям, ця робота приносить задоволення. Люди, які приходять на таку роботу просто, щоб «відсидіти» свої години та отримати зарплату, йдуть від нас швидко, їм ця праця здається невиправдано нервовою та виснажливою. До нас переважно приходять люди похилого віку. З кожним треба знайти спільну мову. Це люди, які прожили життя. Їм усім потрібно приділити увагу. Про всі свої біди, несправедливості в житті вони розповідають нам, тож ми маємо не лише допомогти по суті справи, а й розрадити людину.

Зі словами привітань до всіх присутніх зі сцени звернулися секретар міської ради Олександр Шамота, заступник міського голови Людмила Бойченко та депутат міськради Андрій Матковський.

За вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення, високий професіоналізм, самовіддану працю та сумлінне виконання службових обов’язків кращих працівників вони нагородили почесними грамотами та подяками виконавчого комітету Полтавської міської ради.

– Ваша місія дуже складна і важлива, – звернувся до присутніх секретар міської ради. – Ми щиро вдячні за важку працю, інколи недоспані ночі, якими супроводжується ваша робота. Ви допомагаєте вирішити важливі питання для людей. До вас приходять десятки та сотні полтавців, і кожному ви допомагаєте. Вітаємо вас, бажаємо вам і вашим сім’ям здоров’я, і нехай щастя постійно супроводжує вас.

Гостей свята привітав і народний депутат України, очільник Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Сергій Каплін. Він заявив, що очолюваний ним Комітет з питань соціальної політики звернувся до Кабміну з вимогою підняти розмір зарплатні для соціальних працівників. Також під час урочистої частини він вручив кращим із кращих нагороди Комітету Верховної Ради України.

Разом із вітаннями від найліпших творчих колективів міста та грамот і відзнак працівники соціальної сфери отримали й матеріальну допомогу – по 700 грн кожен. Кошти на загальну суму 1 млн 413 тис. 300 грн вони виділені на виконання програми «Турбота» на 2018 рік.

Сергій Лещенко, 08.11.2018, 11:46167
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень