22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Можливості для бізнесу в концепції інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030»

Комунальна організація «Інститут розвитку міста» в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», який вона виконує спільно з німецькою урядовою компанією GIZ, у Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) ім.Миколи Ярошенка провела бізнес-форум інтегрованого розвитку міста. Представники підприємницького сектору Полтави мали змогу довідатися про можливості, які створить для бізнесу та місцевої громади Концепція інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030».

Участь у форумі взяли секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючий справами виконавчого комітету Полтавської міської ради Віталій Нікіпелов та представники депутатського корпусу.

– Головна передумова та запорука успішного розвитку міст у сучасному світі – міцний союз місцевої влади, бізнесу та відповідальної громади, об'єднаних спільною метою: жити в якісному середовищі – комфортному й безпечному, привабливому, мобільному, чистому та зеленому. Бажаю всім учасникам бізнес-форуму плідної роботи для створення позитивного іміджу Полтави, – сказав у вітальному слові Олександр Шамота.

Налагодження платформи для постійного діалогу між бізнесом, громадськістю та владою з метою стратегічного розвитку Полтави та успішної реалізації Концепції – головна мета форуму, зауважив директор Комунальної організації «Інститут розвитку міста» Юрій Левченко.

– Сьогодні всі присутні матимуть змогу більш детально дізнатись про напрямки та положення Концепції. Розкажемо про можливості й умови втілення всіх її складових. Під час подіумних дискусій буде охоплено теми, які актуальні для нашого міста й будуть доцільними для бізнесового сектору: диверсифікація економіки міста та посилення Полтави як регіонального центру, розвиток культури та туризму, поліпшення довкілля та розвиток зелених зон, розвиток житлової інфраструктури, поліпшення мобільності тощо.

Під час свого слова заступник міського голови Віталій Нікіпелов зауважив, що досягнути мети можна, лише структуризувавши всі кроки на шляху до неї:
– Успіх – це результат плідної роботи. У цьому процесі у того, хто має стратегію, – перевага перед усіма, хто її не має. Завдяки підтримці німецької урядової компанії ми долучилося до новітніх технологій муніципального управління. Чимало небайдужих полтавців долучилось до розробки цієї Концепції і способів її реалізації. Велика роль у процесі втілення належить саме підприємницькому сектору, тож сподіваюсь на співпрацю та взаєморозуміння.

Учасники форуму обговорили низку актуальних питань: яким чином забезпечити успішне впровадження ідей Концепції, як підприємці можуть визначати розвиток міста та підвищувати його привабливість для залучення інвестицій; які умови потрібні для сталого розвитку місцевої економіки, подолання кризових наслідків та підвищення конкурентоздатності виробників, надавачів послуг; які умови необхідні креативному бізнесу для того, щоб використовувати та якісно просувати творчий та мистецький потенціал; що місто має зробити для забезпечення населення якісною житловою інфраструктурою та створення комфортного житлового середовища, яким має бути громадський транспорт, аби пересування містом стало зручним та комфортним для полтавців і економічно вигідним для міського бюджету.
Володимир Сулименко, 15.11.2018, 14:451903
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень