22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Завдяки їхній натхненній праці Полтава несе звання духовної столиці України

За вагомий особистий внесок у розвиток культурної галузі, високий професіоналізм та самовіддану працю кращих працівників нагородили почесними грамотами та подяками виконавчого комітету Полтавської міської ради.
Щорічно 9 листопада в Україні відзначають День працівників культури та майстрів народного мистецтва. Це свято тих, хто розвиває і пропагує культуру, береже народні традиції, примножує споконвічну спадщину та духовні скарби народу. З цієї нагоди 8 листопада у Палаці дозвілля «Листопад» відбулися урочистості. На захід запросили понад тисячу працівників галузі культури, які приймали вітання від міської влади та предстаників депутатського корпусу. Зі словами привітань до присутніх звернувся секретар міської ради Олександр Шамота:

– Ви гордо несете те звання, яке має наше місто, – звання духовної столиці України. Насамперед завдячуючи вашій роботі, ми будемо мати цей статус. Фестивалі «Полтавська галушка», «Полтава вишивана», міський оркестр «Полтава» – це те, чим славиться наше місто. Я бажаю вам здоров’я, мирного неба, затишкку та злагоди вашим сім’ям і вашим близьким.

Солістка духового оркестру «Полтава» Альона Шмельова.
Заступник міського голови Людмила Бойченко у своєму зверненні зазначила, що саме працівники сфери мистецтва культивують духовність та красу. Саме вони підносять людей над буденністю, роблять місто ще кращим.

Теплі слова привітань прозвучали й від депутата міської ради Олександра Кудацького:

– Шановні працівники культури! Ваша професія затребувана і в мирні роки, і в роки війни. Ми завжди зверталися до культури, щоб побачити світ красивішим. Я вдячний вам за те, що працюєте 365 днів на рік, наповнюючи світ кожного з нас прекрасним! Бажаю, щоб ваші таланти були затребувані, натхнення та успіхів!

Депутат міської ради Олександр Глазов зауважив, що Полтаві є чим пишатися:

– Наше місто завжди мало культурні традиції й досягнення, і ви робите все для того, аби їх було якомога більше! Зі святом вас, вдячний кожному з вас, здоров’я і наснаги!

За вагомий особистий внесок у розвиток культурної галузі, високий професіоналізм та самовіддану працю кращих працівників нагородили почесними грамотами та подяками виконавчого комітету Полтавської міської ради. Загалом цього дня відзначили 25 представників галузі. Та, як відомо, найвища нагорода для працівників культури – велелюдні концертні, виставкові й театральні зали, гучні аплодисменти.

Окрім того, на виконання програми соціального захисту населення міста «Турбота» на 2018 рік працівники культурної сфери отримали матеріальну допомогу з нагоди професійного свята по 700 грн кожен. Загалом з міського бюджету на це було спрямовано понад 1 млн грн.

Під час концерту святковий настрій усім присутнім дарували музиканти міського духового оркестру «Полтава» та вокалісти міста.

Володимир Сулименко, 15.11.2018, 15:291883
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень