25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Студентка педагогічного університету стала переможницею конкурсу «Студентський голос Полтави-2018»

12 листопада в Resto-club «Podium» відбувся гала-концерт вокального конкурсу «Студентський голос Полтави-2018». Організатори проведення конкурсу – Студентська рада міста Полтава та управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому.

Привітав учасників із початком гала-концерту депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов. Він зазначив, що конкурс щороку набирає все більших обертів, кількість учасників зростає. Також він побажав усім гарного настрою, драйву, а конкурсантам перемоги:
– «Студентський голос Полтави» проходить уже вчетверте. Дуже важливо, що в місті є платформа, де студенти можуть себе спробувати не лише на сцені свого навчального закладу, а й на сцені міста взагалі. Упевнений, сьогодні переможе найкращий та найдостойніший, – наголосив Олександр Глазов.

Нагадаємо, до фіналу конкурсу попередньо відібрали дев’ять учасників. Серед них студенти Полтавського університету економіки і торгівлі, педагогічного університету, базового медичного та аграрно-економічного коледжів.

Цього року фінал проходив у три етапи. Перший – виконання пісні на вибір. Другий – заспівати спільну пісню з усіма учасниками. Для третього етапу жеребкування обрало дуети, які мали виконати пісню на вибір.

На гала-концерт завітала заступник міського голови Людмила Бойченко. Вона привітала учасників і наголосила, що в Полтаві є вокалісти, які можуть достойно представляти її на всеукраїнському рівні.

– Творча молодь Полтави – це молодь, на яку потрібно рівнятися. Бажаю всім – і переможцям, і фіналістам – не зупинятися на досягнутому, іти вперед до своєї мети, бути наполегливими. Переконана, ваші імена будуть звучати на рівні нашої країни, а в майбутньому – і на міжнародному, – підкреслила Людмила Бойченко.

Тож за результатами оцінок компетентного журі лауреатом другої премії стала студентка Полтавського університету економіки і торгівлі Ніколь-Естер Окуа, лауреатом третьої премії – студент Полтавського університету економіки і торгівлі Микола Іщенко. Переможницею та володаркою титулу «Студентський голос Полтави-2018» стала студентка Полтавського національного педагогічного університету ім.В.Г.Короленка Євгенія Гаєва.

Переможці отримали дипломи від організаторів конкурсу, сертифікати на професійну фотосесію та запис пісні у професійній студії.

Кожен конкурсант завітав на гала-концерт разом із потужною групою уболівальників. Саме завдяки підтримці глядачів наприкінці вечора була визначена номінація «Приз глядацьких симпатій». Переможцем у цій категорій став студент аграрно-економічного коледжу Євгеній Панков. Він також отримав диплом та сертифікати на фотосесію та запис пісні у професійній студії.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 15.11.2018, 15:37308
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень