22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

У Полтаві вітали аграріїв та студентів

У вівторок, 13 листопада, у приміщенні міського Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства України та Міжнародного дня студента. Завітали на них як маститі фахівці галузі, викладачі, так і студентська молодь, яка здобуває освіту в аграрній сфері, – загалом понад 700 осіб.

Розпочали захід із підписання меморандуму про співпрацю між Полтавською обласною асоціацією органів місцевого самоврядування та Полтавською державною аграрною академією (ПДАА). Як сказав виконавчий директор асоціації Володимир Микійчук, остання випускає гарних спеціалістів різних напрямків, яких нині, у зв’язку з децентралізацією, потребують органи місцевого самоврядування. Мова йде й про юристів, і про економістів, і про менеджерів, і про інших фахівців, орієнтованих на роботу в агросекторі, сільській місцевості, районі. У зв’язку з цим асоціація може стати для студентів означеного навчального закладу гарним майданчиком для засвоєння отриманих знань на практиці, вибудувати місток між вишем і об’єднаннями, організаціями на місцях.

Вітаючи присутній у залі трудовий колектив, ректор ПДАА Валентина Аранчій зазначила, що академія забезпечує перспективність аграрного сектору, готуючи справжніх фахівців сільськогосподарського виробництва, допомагаючи в підвищенні їхньої кваліфікації:
– Кожен успішний крок нашого випускника – це переконливий доказ якості наших освітніх послуг, виховної та наукової роботи. Наші випускники конкурентоздатні на ринку праці, готові до будь-яких трансформацій у сфері сільського господарства, сільських територій.

Що ж до студентів, то для них нині – дуже відповідальний період життя. Треба накопичувати знання й учитися самостійно приймати рішення, тоді вони зможуть справді стати професіоналами своєї справи. Тих, хто виявляє активність у навчанні та громадській роботі вже сьогодні, профспілковий комітет вишу стимулював продовжувати рухатися в цьому напрямку, нагородивши подарунковим сертифікатом на поїздку в Харків до аквапарку.

А от педагогічний склад ПДАА отримував грамоти й подяки з рук секретаря Полтавської міської ради Олександра Шамоти й директора Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Сергія Фролова.

– Усі ми знаємо, що Полтавщина – це аграрний регіон. Це колиска хліборобства. І всіх причетних до цієї справи я сьогодні щиро вітаю з професійним святом – і нинішніх аграріїв, і майбутніх. Переконаний, що ви обрали цей шлях за покликом серця й у подальшому працюватимете на благо нашої держави, – сказав Олександр Шамота.

Сергій Фролов порадував присутніх звісткою, що на сьогодні наші аграрії успішно наближаються до відмітки 6 млн тонн намолоченого збіжжя. А це – гарантовані виплати на агропідприємствах, залучення нових технологій і потреба в тих спеціалістах, які їх впроваджуватимуть, тих, якими незабаром стануть саме випускники аграрної академії.

Проте це буде незабаром. А наразі на всіх присутніх чекав яскравий концерт, що став своєрідним звітом усіх гуртків художньої самодіяльності навчального закладу. Крім того, до мистецьких поздоровлень приєдналися народний хореографічний колектив «Міленіум» та заслужена артистка України Олена Білоконь.

Віолета Скрипнікова, 15.11.2018, 15:44345
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень