25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

ПриватБанк: 25 років успіху

рекламний матеріал
Чверть століття – серйозний термін, особливо якщо говорити про діяльність банку в Україні, де економічна ситуація не завжди стабільна. Водночас увесь цей час ПриватБанк на Полтавщині не тільки успішно працює, постійно розвивається, а й виконує важливу соціальну місію для жителів регіону.

Цієї осені, а саме 6 жовтня, виповнилося 25 років з моменту створення Полтавського регіонального управління ПриватБанку. З цієї нагоди банк запросив людей, котрі стояли біля джерел створення управління, у різний час тут працювали і доклали чимало зусиль для його успішного функціонування та розвитку, а також клієнтів і друзів банку.

Перший директор Полтавського регіонального відділення ПриватБанку Олександр Удовіченко, котрий десять років стояв біля його керма, привітав присутніх і поділився спогадами про перші історичні кілометри стрімкого шляху банку на Полтавщині.

– Пройдений серйозний шлях від невеличкої філії до Полтавського головного регіонального управління ПриватБанку, яке завжди було і є серед лідерів системи банку. І це результат спільної праці всіх, хто ці 25 років був і є серед співробітників філії, хто себе вважав і вважає ПриватБанківцем. Подія знаменна, бо відділення сьогодні тримається на плаву і стабільно перебуває серед тих, хто веде вперед усю систему ПриватБанку, – зазначив Олександр Васильович. – А починали ПриватБанк свого часу колишні комсомольці, які після розвалу Радянського Союзу шукали своє місце в житті й заробіток на хліб насущний. Декілька українських бізнесменів повірили колишньому керівникові комсомольської організації Сергію Тігіпку, довірили йому матеріальні ресурси, на які він і створив фінансову установу. Ми долучилися до розбудови банку та 6 жовтня 1993 року отримали реєстраційне свідоцтво про реєстрацію Полтавської філії. І почалася нова для нас напружена, але цікава робота. Оскільки полтавська філія добре розвивалася, то нам в управління дали ще й кіровоградський, а згодом і сумський філіали. На піку нашої десятилітньої роботи у штаті було понад 1300 працівників і ми відповідали за роботу і розвиток філій у трьох регіонах держави. Коли розбудовували структуру, спочатку відкривали відділення банку в райцентрах, а потім у кожному селищі. Можливо, десь був і перебір, але з іншого боку це дало змогу дійти сьогодні до тієї структури, яка дозволяє банку мати серйозну клієнтуру.

Як працює сьогодні ПриватБанк на території Полтавщини та які має здобутки, розповів нинішній директор Олександр Цись, котрий після першого директора вже 15 років очолює Полтавське регіональне управління банку:
– Сьогодні ПриватБанк у Полтавській області – це 63 сучасних технологічних відділення, вони є в кожному районі області. Протягом 25 років Полтавське регіональне відділення жодного разу не було збитковим, за винятком останнього кварталу цього року. Думаю, ті дії, які ми сьогодні робимо, дадуть нам змогу закінчити 25-річку так само успішно і продовжувати працювати далі. Наш депозитний портфель сьогодні складає понад 7 млрд грн. Ці пасиви дозволяють нам міцно стояти на ногах, гарно обслуговувати клієнтів, виконувати всі банківські операції й дотримуватися фінансової дисципліни. Нині 300 тисяч полтавців залишаються вкладниками, котрі стабільно проводять з нами транзакції, і 26 тисяч полтавців мають револьверні стосунки з банком (автоматично поновлювані). 262 тисячі клієнтів на території області сьогодні користуються кредитною картою «Універсальна», сальдо по яких складає 1 млрд 200 млн грн. Це величезна сума тих пасивів, які дають нам сьогодні можливість гарно працювати в галузі кредитування. Також ПриватБанк на Полтавщині вважається лідером по зар-платних проектах – 157 тисяч працівників підприємств, установ і організацій є нашими клієнтами, а також 12 тисяч студентів. Старше покоління також віддає нам перевагу: 40% пенсіонерів області обслуговуються у наших відділеннях. Щомісяця півтори тисячі пенсіонерів відкривають у нас рахунки, 70 тисяч людей отримують різні види допомоги.

У наші дні все більше набирає популярності безготівковий оборот грошових коштів. ПриватБанк був одним із перших на ринку еквайрингу (послуга банку, за допомогою якої покупці можуть оплачувати покупки за допомогою банківської картки). Нині POS-термінали й банкомати є по всій області. Про рівень цього сервісу красномовно говорять такі цифри: на місяць термінально-банкоматною мережею користується півмільйона клієнтів, при цьому колл-центр отримує всього до п’яти скарг на її роботу.

Можна наводити ще дуже багато-багато цифр, адже ПриватБанку є чим похвалитися, однак краще за все про роботу установи скажуть її клієнти. Серед них і голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко, який завітав на урочистості.

– Для мене історія ПриватБанку – це не тільки історія успішної установи, а й мого бізнесу. У нас були різні стосунки, але завжди, коли було важко, банк нас підтримував, за що велика подяка Олександру Удовіченку, – зазначив він. – 25 років банк рухається з тенденцією розвитку і в динаміці успіху. Він не зупиняється на досягнутому, а пропонує все нові й нові продукти, якими із задоволенням користуються люди. Досягти якоїсь планки все ж таки можна, якщо напружити всі сили. Але десятиліттями бути кращими дуже важко, але вам це вдається. Тож бажаю вам успіхів і достатку.

Приємним фінальним акордом зустрічі стало музичне вітання від ще одного клієнта банку – заслуженого працівника культури України, директора Полтавського театру ім.М.В.Гоголя Олексія Андрієнка.

Банк, який стартував під девізом «Дорожчий за золото тільки клієнт», сьогодні з гордістю говорить: «Ми – ваша точка опори!».
Наталія Вісич, 15.11.2018, 15:59346
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень