22 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

«Полтавський вісник» традиційно зібрав друзів на музичний сейшн


Незважаючи на непростий процес роздержавлення, що його нині проходить «ПВ», колектив редакції вирішив не порушувати доброї традиції та вкотре зібрав друзів у театрі ім.М.В.Гоголя на музичний сейшн із нагоди річниці газети. Цього року їй виповнилося 116.

– Це дуже важливо – зустрічатися з читачем отак – очі в очі, спілкуватися не тільки на сторінках видання, – зазначила головний редактор «Полтавського вісника» Лариса Семеняга. – Такі заходи ніби вибудовують місток між працівниками редакції та передплатниками, налагоджують контакт, допомагають краще розуміти одне одного.

А те, що це взаєморозуміння є, засвідчив ущерть заповнений зал театру й атмосфера теплоти та єднання, що панувала тут увечері 4 грудня. Створити її, підтримавши творчий проект, вісниківцям, як завжди, допомогли друзі – гоголівці на чолі зі своїм керівником, заслуженим працівником культури України Олексієм Андрієнком і, звичайно, співочі команди: «Полтавський край» (зірковий тренер – заслужений діяч мистецтв України Геннадій Рагулін), «Ротарі-клуб» (зірковий тренер – заслужений діяч мистецтв України Анатолій Пиляй), «28 таурі – фіолетова плейона» (зірковий тренер – керівник вокально-хорової студії для обдарованих дітей «Домінус» Людмила Портна) та «Коза-дереза» (зірковий тренер – художній керівник заслуженого ансамблю пісні й танцю України «Лтава» ім.В.Міщенка Наталія Іванова), що три роки тому з’явилися саме завдяки «ПВ». Вони запалювали своєю енергійністю, чарували лірично-романтичними композиціями, занурювали у світ традиційного мистецтва, яке гармонійно переплелося з новаційними технологіями, – одним словом, подарували аудиторії все різноманіття почуттів, задовольнивши смаки кожного. Естетичні смаки. Про матеріальне ж задоволення подбали «Фірма Заря», «Віват Провінція», «Beer House» та «Комора – перша галушкова мануфактура», презентувавши «іменинникові» фірмові смаколики, зокрема галушки та вареники. Останні, до речі, з’явилися на святі невипадково – цього року до команди журналістів приєдналася команда етногастрофестивалю «Полтавська галушка» (зірковий тренер – заслужена артистка України Тетяна Садохіна). Разом вони подивували присутніх своєю креативністю, «перенісши» глядачів на Схід, де чарівні українки навіть султана спокусили заспівати їхню народну «А мій милий вареничків хоче». Та що там султан?! Цього вечора під живу музику, якою радував публіку драйвовий «Live sound», співав увесь зал – і «Розпрягайте, хлопці, коней», і «Два дубки», й інші пісні! А як же танці, спитаєте ви?! Були й вони – у виконанні народного ансамблю танцю «Візерунки» під керівництвом Валерія Шуліки.

Загалом свято тривало близько трьох годин – поздоровити видання прийшло багато друзів: знаменитий гурт «Краяни», заслужений артист України Микола Гармаш, директор обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Дмитро Соколов, юна переможниця конкурсів «Червона рута», «Пісенні крила Чураївни» Анна Мильницька, доцент Полтавського університету економіки й торгівлі Яніна Барибіна та інші. Завітав також із привітаннями до «іменинника» секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

– Я бажаю, щоб так же яскраво, красиво, весело й цікаво ви відсвяткували свої 120, 130, 150, 200 років, щоб ви були такі ж успішні після перетворення в приватне підприємство, як і раніше, щоб ваші читачі завжди залишалися з вами! – сказав він.

Кільком працівникам редакції Олександр Шамота вручив почесні грамоти міськвиконкому. Колективи-учасники сейшну отримали відзнаки за співучість, романтичність, харизматичність, креативність та драйвовість. Але найкращою нагородою для всіх, хто виходив на сцену, були, звичайно, оплески глядачів.

– Ми щиро вдячні всім, хто прийшов до нас на свято, дякуємо за підтримку, за небайдужість як до публікацій, так і до заходів, що проводить «Полтавський вісник». Наша робота – це як щоденник: ми його заповнюємо, а ви виставляєте оцінки. Намагатимемося й надалі працювати так, щоб отримувати від вас найвищі бали! – сказала Лариса Семеняга.
Віолета Скрипнікова, 06.12.2018, 16:01272
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень