22 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

На комісії вирішували долю тимчасових споруд

10 грудня у стінах Полтавської міської ради відбулося засідання комісії з розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території міста.

Засідання провела голова комісії Тетяна Юрченко, заступник міського голови з економічних питань. Також у залі були присутні головний архітектор міста Микола Шевельов, в.о. начальника інспекції з благоустрою Руслан Редько, голова Шевченківської районної в місті Полтава ради Дмитро Задворкін, депутати міської ради, представник патрульної поліції, голова ради підприємців Євген Ніколаєнко, представники ЗМІ.

На початку засідання депутат міської ради Вадим Ямщиков наголосив, що віднині робота комісії буде відкритою для всіх. Раніше, нагадаємо, комісії проводили у закритому режимі. Також він зазначив, що до розгляду питань підходитимуть комплексно, дослухатимуться до підприємців, органів контролю, представників поліції.

Члени комісії розглянули звернення підприємців щодо розміщення 17 тимчасових споруд (у порядку денному було 35 питань). Головні проблеми більшості з них – неналежний зовнішній вигляд, розміщення близько від доріг, не витримані протипожежні норми.

Наведемо короткий список рішень комісії.

Торговельну ятку з сувенірами на вулиці Соборності, поруч із зупинкою громадського транспорту «ОЦЕВУМ», постановили привести в належний вигляд та узгодити розміщення з поліцією, і тільки після цього подавати документи повторно.

Не погодили розміщення торговельного лотка для реалізації овочів на вул. 23 Вересня,9: на думку членів комісії, така споруда там непотрібна, аналогічні магазини є поруч.


Мають привести до ладу й кіоск для продажу кави на Івана Мазепи,11/6, що поряд із ДМШ №3. Нині він закриває пожежний вихід школи, до того ж за документами зареєстрований як пересувний, однак таким уже не є. Після переоформлення документів та погоджень у відповідних службах власник має звернутися повторно.

Власнику маленького продуктового кіоска, що на вулиці Маршала Бірюзова (поряд із зупинкою «Завод ЗБВ»), також потрібно переоформити документи і привести його до належного вигляду.

Дві пересувні споруди, з яких торгують хлібобулочними виробами, на Монастирській,7/3, та на площі Слави,3, навряд чи отримають дозволи на подальше розміщення. Перша – у «Зоні Б», де розміщувати такі споруди заборонено, друга – на зупинці та поблизу архітектурної пам’ятки.

Також за рішенням комісії з вулиць міста має зникнути переважна більшість мобільних кав’ярень «Кафка». Представник поліції зазначив, що більшість із них розташовані занадто близько до проїжджих частин та зупинок. Члени комісії рекомендували не погоджувати розміщення кавових точок за такими адресами: просп. Першотравневий,24, перехрестя вулиць 1100-річчя Полтави та Європейської, вул. Соборності,31 (зуп. «Корпусний парк»), вул. Європейська,47 (зуп. «Медакадемія»), вул. Миру,7 (зуп. «Богдана Хмельницького»).

Те саме стосується й об’єктів, що на Шевченка,23 (поруч із виходом з Полтавської обласної клінічної лікарні ім.Скліфосовського), Соборності,20 (перехрестя із вул. Стрітенською), Соборний майдан,5 (у парку біля Свято-Успенського собору), а також кав’ярень на Соборності,29 (біля входу до «Злато місто») та Соборності,15/25 (біля ЦУМу).

Єдина точка, яку на комісії погодили, – ятка біля Сонячного парку (вул. Соборності,16), однак лише за умови демонтажу літнього майданчика зі столами.

Інші об’єкти розглянуть під час наступних засідань комісії.
Сергій Лещенко, 18.12.2018, 11:081461
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень