22 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Із засідання виконкому: про затвердження коефіцієнта співвідношення кількості пасажирів-пільговиків до пасажирів, що оплачують проїзд

12 грудня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, яке провів секретар міської ради Олександр Шамота.

Під час засідання члени виконкому ухвалили рішення «Про визначення та затвердження коефіцієнта співвідношення кількості пасажирів-пільговиків до пасажирів, що оплачують проїзд автомобільним транспортом у м.Полтава».

Відповідно до нього було затверджене значення коефіцієнту співвідношення кількості пасажирів-пільговиків до пасажирів, що оплачують проїзд автомобільним транспортом у Полтаві, наступним перевізникам, що нині працюють на маршрутах міста за тимчасовими договорами:


Товариству з обмеженою відповідальністю «ГЛОБУС АВТО ПОЛТАВА»:

- маршрут №14 «К.Ринок – Малобудищанський завод» – 2,87;
- маршрут №18 «Обласна психлікарня – вул.Г.Сталінграда» – 2,99;
- маршрут №30 «вул.Г.Сталінграда – Маслосирбаза» – 2,65;
- маршрут №31 «вул.Г.Сталінграда – Хлібоприймальний пункт» – 3,05;

Приватному підприємству «ЛЮКСТРАНС»:

- маршрут №60 «с.Лісок – Алмазний – Половки – Лісок» – 2,83;
- маршрут №61 «Вакуленці – вул.Г.Сталінграда» – 2,94;
- маршрут №62 «Вакуленці – Половки – Алмазний – Вакуленці» – 2,73;
Фізичній особі-підприємцю Попову Андрію Юрійовичу: маршрут №12 «К.Ринок – Половки» – 2,95.

Відповідно до рішення зазначені перевізники при здійсненні розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян за звітний місяць мають використовувати визначені та затверджені значення коефіцієнтів.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олексій Чепурко зазначив, що, незважаючи на ситуацію, яка склалася сьогодні з перевізниками, міська влада намагається діяти конструктивно:
– Ми показуємо конструктивну позицію і все-таки затверджуємо перевізникам ці коефіцієнти, аби вони мали змогу отримувати компенсацію за перевезення пільговиків. А шантаж, на який вони пішли, не принесе для них позитивних результатів. Пропозиція від перевізників стосовно 8 грн за проїзд на сьогодні не адекватна для Полтави.

Олексій Чепурко повідомив, що нині підписані листи-попередження трьом приватним перевізникам по 19 маршрутах. У разі подальшого невиконання вимог договору за процедурою наступним кроком стане розірвання цих договорів з перевізниками. Заступник міського голови наголосив: ситуація, яка склалася сьогодні на ринку перевезень у місті, має завершитися домовленостями та компромісом.

Олександр Шамота зазначив, що міська влада готова йти назустріч перевізникам і це демонструє своїми діями:
– Ми пішли справедливим шляхом – відшкодовуємо з міського бюджету кошти за перевезення пільговиків, як і передбачено програмою компенсаційних виплат. Нині коефіцієнт відшкодування використовуємо той, що був вирахуваний раніше.

Окрім того, під час засідання виконкому внесли зміни до показників міського бюджету на 2018 рік. Відповідно до рішення було збільшено доходну та видаткову частини міського бюджету за рахунок:

- субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я, за рахунок коштів медичної субвенції – 2 млн 498 тис. 200 грн;
- субвенції з місцевого бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів на лікування окремих захворювань, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету, на виконання державної програми «Доступні ліки» – 1 млн 152 тис. 300 грн.

Також зменшено інші субвенції з місцевого бюджету на 15 тис. 098 грн.

Зазначене рішення попередньо розглядалося профільною комісією з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 18.12.2018, 11:281518
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень