21 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Учитися ніколи не пізно!

З 1 вересня по 30 листопада в Полтавському університеті економіки і торгівлі 70 людей поважного віку отримували нові знання в галузі інформаційно-комунікативних технологій. 22 грудня відбулося вручення сертифікатів за результатами навчання на курсі.

Організували навчальний процес представники університету спільно із громадською організацією «Центр освіти дорослих Полтавщини» та за підтримки міжнародної організації DVV International в Україні. Повна назва курсу – «Інформаційно-комунікативні технології в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності ЛПВ (людей поважного віку)».

Навчання починали не без підготовки: охочих відбирали на конкурсній основі серед слухачів другого року навчання Університету третього віку (УТВ, що діє на базі ПУЕТ).

Головна мета курсу – надати слухачам усі необхідні навички для використання сучасних інформаційних технологій. Під час навчання особливу увагу приділили саме практиці, щоб по завершенні курсу учасники могли скористатися інтернет-банкінгом, знайти потрібну інформацію в інтернеті та навіть активно та успішно взаємодіяти з владою та органами місцевого самоврядування. Слухачі курсу взяли участь у підготовці та підтримці проектів для проекту «Бюджет участі» й отримали досвід подання запитів та електронних петицій.

Сертифікати за результатами навчання на курсі вручили заслужений працівник освіти і науки України, ректор ПУЕТ Олексій Нестуля, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Юрченко, директор DVV International in Ukraine Олег Смірнов, виконавчий директор БО «Світло надії» Роман Дрозд та виконавчий директор Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Володимир Микійчук.

Директор УТВ на громадських засадах Світлана Нестуля подякувала авторам програми курсу – студентському омбудсмену Василю Карманенку і доценту Світлані Верезомській – за його розробку, а доценту Ігорю Усанову і Вікторії Сергійчук – за допомогу авторам у реалізації навчального курсу впродовж трьохмісячного навчального процесу.

Олексій Нестуля та Олег Смірнов вручили викладачам-модераторам подяки за плідну роботу. Випускники приєдналися до подяк викладачам-модераторам. Піднесений та святковий настрій усім присутнім дарували музичними привітаннями студент Еміль Вілонджі, голова студентської ради Марина Негода та викладач Юлія Басова.
Сергій Лещенко, 29.12.2018, 14:381533
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень