15 липня 2019 • № 28 (1564)
Rss  

30-й ювілейний назвав полтавських королев краси

Конкурс дівочої вроди «Красуня Полтави-2018» цього разу відбувався в театрі ім.М.В.Гоголя. Був він ювілейним, 30-м, тож і це наклало свій відбиток на характер дійства. Адже і зі сцени, і в кулуарах звучали й спогади про «славні дні минулі». Бо жодне шоу в Полтаві не змогло протриматися так довго, адже перші конкурси (страшно подумати!) відбувалися ще за часів СРСР, а тим першим красуням сьогодні вже… Але не будемо про вік! «Красуня Полтави» завжди молода, а організатори конкурсу – заслужений працівник культури України Володимир Ромаскевич і його команда з ТЦ «Арсенал» – щоразу вигадують щось нове, аби прихильники цього шоу ніколи не нудьгували.

Нагороду одержує «Красуня Полтави-2018» Вероніка Махінова.
Ось і цього разу все почалося з прем’єри пісні «Гімн красі», яку в супроводі хореографічного ансамблю «Міленіум» представив на суд глядачів сам Володимир Ромаскевич:

Кожна з вас не така, як усі,
Викликає і захват, і подив,
Гімн співаю жіночій красі,
Неповторній, непізнаній вроді…

Вибір «Полтавського вісника» – «Міс Сенсація» Дарина Стрюк.
А ще, вплітаючи у свою вітальну промову патріотичні нотки, він заявив, що для українця «Служити жінці – це все одно, що служити Віт-чизні». Бо у нашого народу, як ні в якого іншого, напрочуд шанобливе ставлення і до жінки-матері, і до коханої, і до дружини… Це відбилося й у пісенному фольклорі – від давніх часів, козацької доби та визвольних змагань.

На звання «Красуні Полтави-2018» цього разу претендували 18 дівчат, а за корону «Пані Полтава» вийшли позмагатися на сцену вісім жінок. Це колишні учасниці конкурсу, які вже встигли обзавестись сім’ями, тому вони того вечора представляли не лише себе, а й власних дітей.

Відтак ведучим вечора Ірині Ляшенко й Олександру Василенку не доводилося закликати зал до активності – аплодисменти під час церемонії представлення учасниць конкурсу майже не вщухали. А вони й справді заслуговували на захоплення не лише своєю зовнішністю, але й величезним розмаїттям різних уподобань та захоплень. Тут і танці, театр та література, і гімнастика, і навіть… стрільба та рукопашний бій! Тож усе своє уміння і хист вони могли проявити і в різних конкурсних програмах: «Полтавки-чарівниці», «Мерехтливе свято», «Зимова спека», «Талант перевтілення», а для учасниць конкурсу «Пані Полтава» – «Талант материнства». І зал знову не раз вибухав аплодисментами.

Одягти конкурсанток допомогли «Mix fashion», «Shopo-mania». Одяг дуже різноманітний, а відтак жінки на сцені були барвистою часточкою справді вільного суспільства.

Концертна програма була на всі смаки.
Конкурсна програма, як завжди, вдало перепліталася з концертною. Цього разу глядачів радували народний ансамбль спортивного бального танцю «Грація» (художній керівник – Петро Горголь), народна школа хореографії «Тотус» (керівник – Олена Швачко), народний хореографічний колектив «Міленіум» (керівник – Олена Таранцева), народний художній колектив – ансамбль фольклорно-стилізованого танцю «Плай» (керівник – Лілія Довганюк), танцювальний клуб «Акцент» (керівник – Олена Рагуліна), школа сучасної хореографії «Skyline dance school» (керівники – Олександр Білоконь і Ольга Осипенко), колективи сучасної хореографії «Alex dance studio» (керівник – Олександра Шпіка) і «Soul dance studio» (керівники – Анна Бородай та Наталія Кабаченко), молодша група гуртка черлідингу «Флаєр» Обласного центру естетичного виховання учнівської молоді (керівник – Ірина Піщенко), студія естрадного танцю «Феєрія» (керівник – Анна Грущенко), народний ансамбль танцю «Весна» (керівник – Лілія Пригода), народний ансамбль сучасної пісні «Малахіт» (керівник – Світлана Курбацька), театр мод «Силует» (керівник – Тетяна Теремецька) своїми «Зоряними силуетами», гурт ресторанної музики «Архів» (керівник – Геннадій Рагулін).

Порадували і солісти Лана, Євгенія Гаєва. А заслужені артисти України Микола Гармаш і Тетяна Садохіна ризикували навіть затягти програму конкурсу, оскільки глядачі своїми аплодисментами довго не відпускали їх зі сцени.
Ще раз порадував глядачів і Володимир Ромаскевич з піснею «Василина» в супроводі «Міленіуму».

Так за піснями та танцями зал і незчувся, як конкурс наблизився до своєї кульмінації – оголошення переможців. Отже, титули «Віце-красуні» одержали Дарія Хоруженко, Марія Басюк, Дарина Стрюк, Анна Остапенко, Анастасія Бак, Юлія Собяніна.

У конкурсних номінаціях також перемогли:

«Міс Симпатія» – Марія Басюк,
«Міс Елегантність» – Тетяна Сидоренко,
«Міс Золота коса» – Катерина Сердюк,
«Міс Зваба» – Анастасія Бак,
«Міс Грація» – Юлія Собяніна,
«Міс Сучасність» – Анна Гребенюк,
«Міс Шляхетність» – Юлія Стрюк,
«Міс Мілітарі» – Юлія Поліковська,
«Міс Ніжність» – Валерія Соляник,
«Міс Супернімфетка» – Вероніка Махінова,
«Міс Реклама» – Юлія Лі,
«Міс Привітність» – Катерина Власенко,
«Міс Чарівність» – Дарія Хоруженко,
«Міс Подіум» – Анастасія Пугаченко,
«Міс Усмішка» – Дарина Тищенко,
«Міс Незрівнянні ніжки» – Ірина Штанько,
«Міс Преса» – Дар’я Хоруженко,
«Міс Фото» – Анна Остапенко.
Ось вони – найкрасивіші дівчата і панночки Полтави.
Свою красуню назвав і «Полтавський вісник», який традиційно визначає переможницю в номінації «Міс Сенсація». Цього разу нею стала Дарина Стрюк. Оксана Гребенюк стала «Пані Полтава». Інші номінації тут розподілилися так:

«Віце-Пані» – Альбіна Посисаєва,Катерина Яковлєва,
«Пані Гармонія» – Ольга Товстопят,
«Пані Темперамент» – Вікторія Попова-Кішінець,
«Пані Берегиня» і «Пані Успіх» – Софія Мокра,
«Пані Натхнення» – Юлія Вінницька,
«Пані Модель» – Марина Кисельова,
«Пані Богема» – Катерина Яковлєва,
«Пані Чарівний стан» – Оксана Гребенюк,
«Пані Досконалість» – Альбіна Посисаєва.

І ось настала мить, яку найбільше чекали того вечора і учасниці, і глядачі конкурсу: кому ж дістанеться корона «Красуні Полтави-2018? Хвилювався і голова журі, яке вперше очолював академік, професор Української медичної стоматологічної академії Сергій Безшапочний. Тож йому навіть не одразу вдалося надягти корону Вероніці Махіновій – 30-й переможниці конкурсу!

А готували це яскраве шоу сценарист і режисер-постановник Оксана Павелко, арт-директор Євген Данєвич, виконавчий директор Максим Мороз, телережисери Олександр Усачов і Олександр Діхтяр, режисер відеосупроводу Анатолій Криворотенко, хореограф-постановник Олександра Шпіка, художник сцени Віктор Козуб, звукорежисери Михайло Косенко, Ігор Саблін, світлорежисери Сергій Юхименко, Лариса Йова.

Сприяли вдалому проведенню конкурсу і його спонсори – «Зіньківське джерело», «Ваша аптека», клініка-студія «Аполлонія», НВП «Техногаз+», модельні партнери, одяг яких демонстрували красуні, – «Mix fashion» і «Schopo-mania».

…Відшумів 30-й, ювілейний. Але у творчому центрі «Арсенал» уже живуть новими планами. Серед них і організація фотовиставки, присвяченої 30-річчю конкурсу, адже це не лише своєрідна історія його переможниць, але й історія моди, цілий пласт культурного життя нашого міста, бо краса і творчість тут завжди перепліталися.
Віталій Скобельський, 08.01.2019, 13:17357
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень